CNN Prima měla v říjnu 1,35 %, Like House 2 láká na webu

pátek, 5. listopadu 2021, 13:55 Aktuality, TV MediaGuru

Zpravodajská stanice CNN Prima News si v říjnu připsala svůj nejlepší výsledek ve výši 1,35 % v divácké skupině starší 15 let.

Zdroj: FTV Prima

Zdroj: FTV Prima

Zpravodajská stanice CNN Prima News zaznamenala v letošním říjnu svůj zatím nejlepší měsíční výsledek od startu. Podíl stanice představoval 1,35 % v divácké skupině starší 15 let. V pátek odpoledne to uvedla TV Prima s odkazem na data ATO-Nielsen Admosphere.

Jak už jsme informovali, celodenní podíl celé skupiny Prima dosáhl v říjnu 27,59 % (15+) a 27,28 % (15–69). Jde o nejlepší výsledek skupiny Prima za posledních 15 let. Nejúspěšnějším pořadem na Primě byl i v říjnu seriál Slunečná, druhým nejsledovanějším byla Dvojka na zabití a na třetí příčce se umístily Hvězdy nad hlavou.

Na CNN Prima News přilákal k obrazovkám nejvíce diváků speciální pořad Projev premiéra České republiky. Pustilo si jej 147 tisíc diváků (share 3,66 %) v CS 15+.

Skupina Prima spustila na konci října novou stanici Prima Show. Reality show Like House 2 a Like House Night Show, které do svého programu zařadila, dosáhly na webu iPrima.cz za první týden od startu více než milion video přehrání. Mezi další pořady sledované na webu patří Královny butiků nebo zahraniční pořady Výměna manželek USA a Ostrov pokušení.

-mav-