Garden Gourmet v kampani odlehčuje jídelníček

sobota, 29. ledna 2022, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka bezmasých pokrmů Garden Gourmet v kampani reaguje na novoroční předsevzetí.

Klíčový vizuál Graden Gourmet, zdroj: Nestlé

Klíčový vizuál Graden Gourmet, zdroj: Nestlé

Garden Gourmet, značka bezmasých a rostlinných pokrmů z portfolia společnosti Nestlé, spustila novou kampaň #odlehčuju, jež bude probíhat po celý rok. Reaguje přitom na novoroční předsevzetí a chce lidem pomoci odlehčit jejich jídelníček. Cílem komunikace je zvýšit povědomí o značce a upevnit její pozici jako prvního výběru v dané kategorii. Oslovit má jednak širokou cílovou skupinu, která se nijak v konzumaci masa nevymezuje a mnohdy ani značku nezná, jednak úzce profilovanou skupinu flexitariánů, vegetariánů či veganů. 

Kampaň je nasazena v televizi, na internetu a sociálních sítích a v obsahu čtyř českých a čtyř slovenských influencerů. Na tuzemském trhu značku promují Mariana Prachařová, Pavlína Lubojatzky, Kamila Pavlíčková a Dominika Pokludová. Na Slovensku probíhá spolupráce s Kristinou Tormovou, Miriam Kališovou, Simonou Málkovou a Katkou Jakeš.

Komunikační aktivity Garden Gourmet propojí i se segmentem HoReCa, v plánu je co-promotion s restauračními řetězci. Kromě zdravotních benefitů bezmasé stravy se v kampani objeví i výrazný apel na ochranu životního prostředí.  

Kreativa je dílem agentury Leo Burnett, která v loňském roce uspěla v tendru. Na komunikační strategii pro sociální média a influcencer marketing se podílely rovněž týmy PR agentury MSL a tým z mediální divize Publicis Groupe. 

-stk-