Nova na jaře zařadí i seriály Chlap, Šéfka, Dáma a Král a show Tvář

pátek, 28. ledna 2022, 11:00 TV MediaGuru

Televizní skupina Nova zařadí do jarního vysílání ještě tři premiérové seriály a také nové díly reality show Tvoje tvář má známý hlas.

Chlap. zdroj: TV Nova

Chlap. zdroj: TV Nova

Televizní skupina Nova zařadí do svého jarního vysílání také nové původní seriály Chlap, Šéfka a s novými díly uvede i seriál Dáma a Král. Na jaře se také objeví nové díly reality show Tvoje tvář má známý hlas

Nova letošní jarní sezónu odstartovala hned zkraje nového roku. Do vysílání zařadila premiérový detektivní seriál Odznak Vysočina (vysílá se ve čtvrtek) a také reality show Survivor Česko & Slovensko. Ta se vysílá dvakrát týdně v úterý a v pátek. Pokračují také nové díly seriálu Specialisté a reality show Výměna manželek a Malé lásky. V podvečerním vysílání se nadále vysílá Ulice a odpoledne pořad Na lovu.

Nový seriál Chlap (v originále jde o seriál Doc) je situován do nemocničního prostředí. Hlavní roli úspěšného doktora, který ztratí část paměti, ztvárňuje Tomáš Maštalír. Seriál je inspirovaný skutečným příběhem. Nova ho zařadí do čtvrtečního vysílání poté, co skončí vysílání osmidílného seriálu Odznak Vysočina

Ve druhém čtvrtečním slotu pak budou následovat nové díly seriálu Dáma a Král s detektivní zápletkou v hlavní roli s Terezou Hofovou a Matějem Hádkem

Na sobotní večery míří nový krimiseriál Šéfka v hlavní roli s Kateřinou Winterovou. Má přinášet nejen vyšetřování zločinů, ale i silných osobních příběhů hlavních postav. Seriál má deset dílů. Nedělní večery budou vyhrazeny pro show Tvoje tvář má známý hlas. 

TV Nova zároveň oznámila, že začala natáčet nový kriminální seriál Mimořádné intelektové nadání s Tatianou Dykovou v hlavní roli inteligentní uklízečky, která se stane součástí vyšetřovacího týmu.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

Podrobné informace k novým seriálům najdete v materiálech níže. Stejně tak je k dispozici programový přehled tematických stanic skupiny Nova.

Na videoplatformě Voyo bude v první polovině roku 2022 uvedena pětice premiérových projektů natočených pod značkou Voyo Originál. Vedle nové sezóny Ordinace v růžové zahradě 2, která na Voyo odstartuje 3. února, a třídílné minisérie Guru, která si svou premiéru na Voyo odbyla v průběhu ledna, to bude komediální seriál Národní házená, rodinné drama Jitřní záře a třídílná minisérie Iveta.

-mav-