Dm do kampaně zapojí mural art i limitovanou edici

úterý, 15. února 2022, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Dm drogerie markt spouští v únoru novou mezinárodní kampaň „Zažij sílu inspirace“.

Zdroj: Dm drogerie markt

Zdroj: Dm drogerie markt

V únoru odstartovala společnost Dm drogerie markt novou mezinárodní kampaň s názvem „Zažij sílu inspirace“, jež potrvá až do března příštího roku. Kampaň pohlíží na inspiraci jako na emocionální podporu. Jejím cílem je pomoci jak zákazníkům, tak i spolupracovníkům „najít sebe sama, ve změnách vidět příležitosti a vytvořit prostředí a komunikaci, které budou inspirovat k opakovaným návštěvám prodejen i e-shopu řetězce“. 

„Kampaň ‚Zažij sílu inspirace‘ se prolne do všech komunikačních kanálů Dm, které se zbarví do specifických barev a textur připomínajících pomalované umělecké plátno. Pod mottem ‚Inspirováno uměním‘ představíme následující dva měsíce řadu vybraných aktivit,“ přibližuje koncept kampaně Jiří Peroutka, manažer komunikace Dm drogerie.

Kampaň otevřou muralartoví umělci, kteří pomalují vybraná místa v Praze a Plzni. V prodejnách a na e-shopu bude k zakoupení limitovaná edice dekorativní kosmetiky S.he pod názvem Be an Artist. „Vlna inspirace se k našim zákazníkům přenese také skrze TV spoty, venkovní plochy či stránky zákaznického magazínu active beauty. Speciální aktivity, například muralartové performance, nebudou chybět ani na Valentýna či Den Matek,“ upřesňuje Jiří Peroutka. 

Mezinárodní kampaň bude rozdělená do tří částí podle inspirativních zdrojů. První fáze se zaměřením na krásu ponese název Inspirace uměním a potrvá od února do dubna. Udržitelná budoucnost, jež se v kombinaci s létem stala námětem pro druhou fázi nazvanou Inspirace přírodou, potrvá od května do září. Pro závěrečnou fázi v období Vánoc budou inspirací sami lidé.

-stk-