Autor textu MediaGuru
Dm drogerie markt spouští v únoru novou mezinárodní kampaň „Zažij
sílu inspirace“.
V únoru odstartovala společnost Dm drogerie markt novou mezinárodní kampaň s názvem „Zažij sílu inspirace“, jež potrvá až do března příštího roku. Kampaň pohlíží na inspiraci jako na emocionální podporu. Jejím cílem je pomoci jak zákazníkům, tak i spolupracovníkům „najít sebe sama, ve změnách vidět příležitosti a vytvořit prostředí a komunikaci, které budou inspirovat k opakovaným návštěvám prodejen i e-shopu řetězce“.
„Kampaň ‚Zažij sílu inspirace‘ se prolne do všech komunikačních kanálů Dm, které se zbarví do specifických barev a textur připomínajících pomalované umělecké plátno. Pod mottem ‚Inspirováno uměním‘ představíme následující dva měsíce řadu vybraných aktivit,“ přibližuje koncept kampaně Jiří Peroutka, manažer komunikace Dm drogerie.
Kampaň otevřou muralartoví umělci, kteří pomalují vybraná místa v Praze a Plzni. V prodejnách a na e-shopu bude k zakoupení limitovaná edice dekorativní kosmetiky S.he pod názvem Be an Artist. „Vlna inspirace se k našim zákazníkům přenese také skrze TV spoty, venkovní plochy či stránky zákaznického magazínu active beauty. Speciální aktivity, například muralartové performance, nebudou chybět ani na Valentýna či Den Matek,“ upřesňuje Jiří Peroutka.
Mezinárodní kampaň bude rozdělená do tří částí podle inspirativních zdrojů. První fáze se zaměřením na krásu ponese název Inspirace uměním a potrvá od února do dubna. Udržitelná budoucnost, jež se v kombinaci s létem stala námětem pro druhou fázi nazvanou Inspirace přírodou, potrvá od května do září. Pro závěrečnou fázi v období Vánoc budou inspirací sami lidé.
-stk-
# reklama # kampaň # Dm drogerie markt # kosmetika # inspirace # limitovaná edice # dm drogerie # S.he # mural art
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Audio
Ministerstvo kultury připravuje návrh na změnu financování médií
veřejné služby „za zavřenými dveřmi“. Zástupci České televize a Českého rozhlasu ale požadují otevřenější a včasnější zapojení.
Streamingová platforma Netflix rozšiřuje svou nabídku o další sportovní
přenosy, které budou dostupné českým divákům během nadcházejících
jarních měsíců.
Společnost mBank si na mediální plánování a nákup vybrala skupinu Dentsu, nákup offline médií, včetně televize, outdooru a dalších tradičních formátů zajišťuje agentura Carat. Součástí kooperace jsou také digitální kampaně s využitím pokročilého datového cílení a rovněž performance kampaně zaměřené na optimalizaci výkonnostních kanálů. Hlavním cílem společných aktivit je další posílení pozice mBank na trhu prostřednictvím moderních přístupů k nákupu médií a jejich vzájemného propojení. „Spolupráce s mBank je pro nás velkou příležitostí pracovat pro progresivní značku, která klade důraz na klientskou zkušenost. Naším úkolem je zajistit, aby komunikace mBank byla maximálně efektivní napříč všemi kanály – od budování povědomí o značce až po precizní výkon v digitálním prostředí,“ uvádí Martin Hanzal, výkonný ředitel agentury Carat. Společné aktivity byly zahájeny v lednu 2026. „Naším dlouhodobým cílem je systematický růst značky i základny klientů kteří aktivně využívají naše produkty a služby. Věříme, že spoluprací s Dentsu navážeme na pevné základy a budeme je dále úspěšně rozvíjet skrze efektivní mediální strategii zaměřenou na posilování značky i na oslovování nových klientů, “ dodává Tereza Froňková, marketingová ředitelka mBank pro Česko a Slovenskou republiku.