Zásilkovna nově spolupracuje s platformou Vinted

čtvrtek, 10. února 2022, 07:15 Aktuality, Retail MediaGuru

Zásilkovna zahájila spolupráci s módní platformou Vinted. Zákazníci v ČR mohou nyní posílat a vyzvedávat zboží koupené na Vinted na jakémkoliv výdejním místě Zásilkovny.

Zboží koupené na Vinted se teď v ČR dá doručit přes Zásilkovnu, zdroj: Shutterstock

Zboží koupené na Vinted se teď v ČR dá doručit přes Zásilkovnu, zdroj: Shutterstock

Zásilkovna, česká logisticko-technologická firma, zahájila spolupráci s Vinted, evropskou online peer to peer platformou pro prodej secondhandové módy. Zákazníci v České republice mohou nyní posílat a vyzvedávat zboží koupené na Vinted na jakémkoliv výdejním místě Zásilkovny, kterých má v ČR téměř 7200.

„Vinted je další významný klient s mezinárodní působností, který si nás vybral jako partnera. Velmi se nám líbí zaměření Vinted na cirkulární ekonomiku. I pro nás je to důležité téma a snažíme se naše podnikání postupně měnit a modernizovat tak, abychom co nejméně zatěžovali životní prostředí,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

V momentu, kdy si kupující zboží objedná doručení zásilky přes Zásilkovnu, prodejce získá kód pro odeslání zásilky a může prodávané zboží odnést na jakékoliv výdejní místo v České republice. Zásilka poté putuje klasickým způsobem a kupující ho 98 % získá do druhého dne.

Zásilkovna nově vydává v Okay a na pokladnách Českých drah

čtvrtek 27. ledna 2022

-zue-