Tesco online v Praze snižuje cenu za dovoz až o 30 %

čtvrtek, 24. března 2022, 11:35 Aktuality, Retail, Internet & Mobil MediaGuru

Služba Tesco Online nákupy snížila v Praze poplatek za dovoz nákupů až o 30 %, teď se cena pohybuje v rozmezí od 49 Kč do 79 Kč.

Zdroj: Tesco

Zdroj: Tesco


Služba Tesco Online nákupy od 21. března 2022 snížila na území hlavního města Prahy poplatek za dovoz nákupů až o 30 %. Ten se nyní pohybuje dle zvoleného času doručení v rozmezí od 49 Kč do 79 Kč. V krátkodobém měřítku by se společnost ráda dostala na 10% podíl online nákupů na celkových tržbách.

„V Tescu neustále hledáme způsoby, jak zefektivnit a zlepšit naše procesy tak, abychom našim zákazníkům přinášeli ještě výhodnější online nákupy. V době, která je z ekonomického hlediska náročná pro každého z nás, se snažíme tímto krokem vyjít našim zákazníkům vstříc,“ říká Patrik Dojčinovič, provozní ředitel Tesco pro ČR.

Kromě Tesco Online nákupů mají zákazníci možnost využít službu Klikni+Vyzvedni za poplatek 19 Kč, kdy si zákazník vyzvedne objednaný a připravený nákup sám. Služba doručení nákupu v den objednání je zpoplatněna částkou 89 Kč.

Služba po deseti letech působení na českém trhu dokáže obsloužit populaci čítající kolem 6 mil. obyvatel, přičemž téměř ve všech oblastech doručuje v den objednání. Nabízí sortiment čítající více než 16 tisíc produktů. Kromě potravin, také spotřební zboží, které zahrnuje domácí potřeby, papírnictví, malé domácí elektrospotřebiče baterie nebo hračky pro děti.

E-shop Tesco míří k 10% podílu na celkových tržbách

úterý 8. února 2022

-zue-