Bohemia Sekt kampaní podpoří novinku Ice Pink!

úterý, 10. května 2022, 14:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Bohemia Sekt uvádí novinku v podobě růžového sektu Bohemia Sekt Ice Pink!. Komunikuje ji kampaní.

Bohemia Sekt uvádí novinku Bohemia Sekt Ice Pink!, zdroj: Bohemia Sekt.

Bohemia Sekt uvádí novinku Bohemia Sekt Ice Pink!, zdroj: Bohemia Sekt.

Společnost Bohemia Sekt navazuje novinkou na trend pití sektu s ledem. Po Bohemia Sekt Ice, který byl na trh uveden před dvěma lety, přichází s růžovou variantou. Od 9. května ji podporuje reklamní kampaní „Led nás spojuje“. 

Novinka Bohemia Sekt Ice Pink! je stejně jako její předchůdce určena primárně pro letní sezonu. „Bohemia Sekt Ice se stal nejúspěšnější inovací v historii značky Bohemia Sekt. Omladil brand a naučil Čechy pít sekt na ledu. Pořídit bílému Ice mladší a odvážnější růžovou sestřičku Pink! se proto přímo nabízelo,“ řekl Ondřej Čabrada, brand manager značky Bohemia Sekt.

Značka zahájila komunikaci na produkt Bohemia Sekt Ice, od 9. května podporuje prodlouženou verzí reklamního spotu také růžovou novinku. K vidění je kampaň v televizi a na internetu, kde využije nejen videoreklamu, ale také spolupráci s influencery na sociálních sítích. Součástí jsou také PR aktivity. 

Během léta využije Bohemia Sekt k propagaci velkoplošné formáty na prémiových pozicích ve velkých městech a u dálnic. A rovněž vyrazí přímo za spotřebiteli se svým Bohemia Sekt Ice Po!ntem, ve kterém bude možné ledovou řadu ochutnat.

O tvorbu kampaně se postarala kreativní agentura WMC/Grey. Režie se ujal Jakub Žídek.

-stk-