Nova +1, Prima +1 a Joj Cinema +1 skončí na Skylinku

pondělí, 30. května 2022, 12:15 Aktuality, TV MediaGuru

Operátor Skylink ukončí v polovině června satelitní vysílání tří stanic s hodinovým posunem. Vysílání těchto programů ztratilo na významu, vysvětlil operátor.

Zdroj: Skylink

Zdroj: Skylink

Satelitní vysílání programů Nova +1 HD, Prima +1 HD a Joj Cinema +1 HD na platformě Skylink bude ukončeno k 14. červnu 2022. Firma to v pondělí oznámila s tím, že zákazníci Skylinku používají ke zpětnému sledování pořadů ve stále větší míře sedmidenní archív internetové televize Skylink Live TV, kterou mají zahrnutou ve svém předplatném. Mohou tak sledovat pořady vysílané v celém uplynulém týdnu. „Vysílání programů s jednohodinovým posunem začalo stále více ztrácet na významu,“ uvedl operátor Skylink.

Další změnou je úprava vysílacích parametrů programu Joj Family HD. Tuto změnu nemá většina zákazníků Skylinku vůbec postřehnout. Přeladění doporučuje provést co nejdříve po 14. 6., nejlépe však do 12. 7., kdy bude souběžné vysílání s původními vysílacími parametry ukončeno.

Po celý červen pak budou pro všechny zákazníky Skylinku dostupné volně čtyři kanály: dětský Minimax, hudební Stingray iConcerts, česko-slovenská filmová stanice Joj Cinema a lifestylový program Canal+ Domo

-mav-