Marketing Binance řídí na českém trhu Matt Okša

pondělí, 20. června 2022, 14:20 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým marketingovým manažerem společnosti Binance se stává Matt Okša.

Matt Okša, zdroj: Binance

Matt Okša, zdroj: Binance

Společnost Binance rozšiřuje tým a zvyšuje marketingové aktivity. Novým manažerem pro Česko byl jmenován Matt Okša. Jeho předchůdce Daniel Fekete začíná v pozici country lead budovat nový tým na Slovensku, kde firma plánuje založit vývojové centrum.   

Matt Okša má dlouholetou zkušenost s marketingem kryptoměn. V minulosti pracoval jako obsahový stratég společnosti SatoshiLabs/Trezor, která vyrábí kryptopeněženky. Následně přešel do globálního marketingového týmu Binance, kde dosud působil jako hlavní content manažer. Chceme-li přispět  k širší adopci kryptoměn, musíme kontinuálně posilovat důvěru veřejnosti a institucí. Proto se musíme zaměřit na důslednou edukaci a vysvětlovat benefity i rizika, které s sebou investice do digitálních aktiv nese,“ říká Matt Okša.   

Binance je kryptoměnová burza na světě s tržním podílem 70 %. V letošním roce vzrostl počet jejích uživatelů na 110 milionů. Naším cílem je být  komunitě uživatelů nablízku, proto se rozšiřujeme. Neustále hledáme nové cesty, jak přiblížit svět kryptoměn široké veřejnosti. Chystáme řadu nových formátů. Minulý týden proběhl v Praze první Binance meetup, event na který přišlo více než 200 lidí,“ dodává Okša.

-stk-