Autor textu MediaGuru
Novým marketingovým manažerem společnosti Binance se stává Matt Okša.
Společnost Binance rozšiřuje tým a zvyšuje marketingové aktivity. Novým manažerem pro Česko byl jmenován Matt Okša. Jeho předchůdce Daniel Fekete začíná v pozici country lead budovat nový tým na Slovensku, kde firma plánuje založit vývojové centrum.
Matt Okša má dlouholetou zkušenost s marketingem kryptoměn. V minulosti pracoval jako obsahový stratég společnosti SatoshiLabs/Trezor, která vyrábí kryptopeněženky. Následně přešel do globálního marketingového týmu Binance, kde dosud působil jako hlavní content manažer. „Chceme-li přispět k širší adopci kryptoměn, musíme kontinuálně posilovat důvěru veřejnosti a institucí. Proto se musíme zaměřit na důslednou edukaci a vysvětlovat benefity i rizika, které s sebou investice do digitálních aktiv nese,“ říká Matt Okša.
Binance je kryptoměnová burza na světě s tržním podílem 70 %. V letošním roce vzrostl počet jejích uživatelů na 110 milionů. „Naším cílem je být komunitě uživatelů nablízku, proto se rozšiřujeme. Neustále hledáme nové cesty, jak přiblížit svět kryptoměn široké veřejnosti. Chystáme řadu nových formátů. Minulý týden proběhl v Praze první Binance meetup, event na který přišlo více než 200 lidí,“ dodává Okša.
-stk-
# personálie # lidé # marketing # Binance # kryptoměna # Matt Okša
Autor textu MediaGuru
Společnost Allwyn uzavřela kampaň „Něco si přej“, do které se zapojily
desetitisíce lidí z celé České republiky. Prostřednictvím online
formulářů i speciálních budek přání firma sesbírala téměř
66 tisíc přání a mezi vybrané účastníky rozdělila 10 milionů korun.
Jedničkou sobotního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let
byla v divácké skupině starší 15 let Všechnopárty. S menším odstupem
následoval Superlov, který měl zároveň nejvyšší sledovanost ve
skupině 15–54.
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.