Bambule otevírá v Praze novou dvoupodlažní prodejnu

čtvrtek, 14. července 2022, 08:45 Aktuality, Retail MediaGuru

V pražském obchodním centru Metropole Zličín otevře hračkářství Bambule svou novou dvoupodlažní prodejnu.

Součástí nové prodejny bude i sekce Baby pro nejmenší děti, zdroj: Bambule.

Součástí nové prodejny bude i sekce Baby pro nejmenší děti, zdroj: Bambule.

V pátek 15. července otevře hračkářství Bambule novou dvoupodlažní prodejnu v pražském obchodním centru Metropole Zličín. Sortiment hraček doplní sekce oblečení pro děti.

V nově otevřené prodejně najdou zákazníci hračky od značek Lego, Mattel, Hasbro a mnoho dalších. Součástí prodejny bude také sekce dětského oblečení značky Cool Club. Dále zde bude i samostatná sekce Baby zaměřená na zboží pro nejmenší, oddělení Filmové dárky a merch nebo speciální oddělení věnované party doplňkům. 

Slavnostní otevření proběhne v sobotu 23. července od 14 do 17 hodin, které nabídne zábavný program, dárky i slevy. Návštěvníky čeká autogramiáda nových členek dětské kapely Lollipopz a dětského projektu Kája a Bambuláček. Na uvítanou každý příchozí obdrží welcome drink od firmy Waterdrop, děti získají balónková zvířátka na přání. Ke každému nákupu bude podávána cukrová vata zdarma. K využití budou 20% slevy na zboží značky Spin Master, dárek k nákupu od Lego, Manner, Haribo, Tlapkové patroly nebo Efko, v neposlední řadě získají zákazníci od firmy Astratex poukaz na nákup se slevou 25 %.

Hračkářství Bambule je součástí skupiny Wormelen group, do které dále patří velkoobchodní společnost EPEE Czech a maloobchodní společnost Alltoys Slovensko. Do letošního roku byly součástí i sítě HM Studio a Sparkys, které se však ze skupiny rozhodly odejít. 

-stk-