Snídaně s Novou zavede víkendové vysílání a změní studio

čtvrtek, 11. srpna 2022, 16:20 Aktuality, TV MediaGuru

Ranní pořad Snídaně s Novou se přejmenuje na Snídaně, začne vysílat z nového studia a zavede víkendové vysílání.

Vizualizace nového studia pořadu Snídaně, zdroj: TV Nova

Vizualizace nového studia pořadu Snídaně, zdroj: TV Nova

Snídaně s Novou se od letošního podzimu představí v novém vzhledu a také změní svůj název. Nově se bude jmenovat jen Snídaně. Spolu s tím představí i nové logo. Největší novinkou má být nové studio, které během letošního léta roste v prostorách toho původního. Letní Snídaně se proto vysílá z terasy nad zpravodajským centrem. V novém se Snídaně představí poprvé v pondělí 5. září.

Během jednoho roku se jedná o třetí nové studio, které TV Nova divákům představuje. V září loňského roku to bylo zpravodajské studio a letos na jaře sportovní studio.

Už tento podzim navíc Snídaně rozjede víkendové vysílání. Každé sobotní a nedělní dopoledne od 8:00 do 12:00 odvysílá nejen zpravodajský servis, ale také reportáže, rozhovory či lifestylová témata, cestovatelské a kulturní tipy. Do tohoto vysílání se například včlení pořady Koření a Volejte Novu či diskuzní pořad Napřímo Báry Divišové, který znají diváci z internetového vysílání TN Live.

Vizualizace nového studia Snídaně, zdroj: TV Nova

Vizualizace nového studia Snídaně, zdroj: TV Nova

„Chceme našim divákům zpříjemnit nejen vstávání v pracovní dny, ale také víkendová dopoledne. Nyní pracujeme s variantou vysílání zhruba od osmi do dvanácti. Obsah Víkendové Snídaně bude trochu jiný, než na jaký jste zvyklí z pracovního týdne. Zařadíme do něj některé naše oblíbené pořady tak, aby byly všechny pohromadě. Vypravíme se rovněž za našimi diváky, součástí bloku budou také hudební hity a živé koncerty. Moderátory této relace představíme již brzy,“ uvedl ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska.

-mav-