Morávková, Čenský či Staša moderátory Víkendové Snídaně

pondělí, 26. září 2022, 16:30 Aktuality, TV MediaGuru

TV Nova zahájí od 15. října víkendové vysílání pořadu Snídaně. Moderovat ho budou tři dvojice a program obsáhne lifestylová témata i odlehčené rozhovory s politiky.

Moderátoři Víkendové Snídaně, zdroj: TV Nova

Moderátoři Víkendové Snídaně, zdroj: TV Nova

Moderátory víkendového vysílání ranního pořadu Snídaně (TV Nova) budou herečka Dana Morávková a herec Jan Čenský, další dvojici vytvoří Miluše Bittnerová a dlouholetý moderátor Snídaně Pavel Svoboda a třetí dvojici moderátorka pořadu Život ve hvězdách Rebecca Diatilová a vítěz soutěže MasterChef Roman Staša. Nové moderátory víkendové Snídaně představila Nova v pondělí. Prvním zahajovacím víkendem provedou diváky Dana Morávková s Janem Čenským.

Nova pro vysílání svého ranního pořadu změnila kompletně studio, zkrátila název na Snídaně (místo Snídaně s Novou) a nově zavádí i víkendové vysílání. Vysílat se bude v čase od 8:00 do 12:00 a obsáhne nejen zpravodajský servis, ale i reportáže, rozhovory či lifestylová témata, cestovatelské i kulturní tipy. Do víkendového vysílání Snídaně se včlení i pořady Koření a Volejte Novu či diskusní pořad Napřímo, který moderuje Bára Divišová. Novinkou víkendového vysílání má být také vaření s účastnicí soutěže MasterChef Česko Besky

V neděli pak bude součástí vysílání i politická talkshow, s politiky spíše nevážně. V moderování talkshow se budou střídat Bára Divišová a Rey Koranteng. V neděli 16. října si Rey Koranteng pozve předsedu vlády Petra Fialu.

Dana Morávková a Jan Čenský, zdroj: TV Nova

Dana Morávková a Jan Čenský, zdroj: TV Nova

Rebecca Diatilová a Roman Staša, zdroj: TV Nova

Rebecca Diatilová a Roman Staša, zdroj: TV Nova

Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda, zdroj: TV Nova

Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda, zdroj: TV Nova

„Chceme našim divákům zpříjemnit víkendová dopoledne, proto se zaměříme na delší rozhovory s herci či zpěváky, živé koncerty ve studiu, nabídneme jim možnost, jak dny odpočinku strávit, či se vydáme přímo za nimi,“ uvedl Kamil Houska, ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova. „Naplno nám to umožní využít nové studio Snídaně, které v němž vysíláme jen několik týdnů,“ dodal.

Nova ukázala nové studio pro svůj ranní pořad Snídaně

úterý 30. srpna 2022

-mav-