Týdeník Forum přinese nový seriál od autorů Zeleného Raoula

sobota, 1. října 2022, 08:40 Aktuality, Tisk MediaGuru

Na stránkách Týdeníku Forum se začne objevovat nový seriál od autorů Zeleného Raoula. Tento komiks navíc otiskne v Týdeníku Forum svůj vůbec poslední díl, který už nestihl vyjít v Reflexu.

Zdroj: repro Reflex.cz

Zdroj: repro Reflex.cz

Autoři komiksu Zelený Raoul budou kreslit nový seriál pro Týdeník Forum. Jeho zpravodajský server Forum24.cz informoval, že se autoři seriálu Zelený Raoul v čele s kreslířem Štěpánem Marešem domluvili s redakcí Týdeníku Forum na dlouhodobé spolupráci. Vydavatel zároveň oznámil, že na stránkách týdeníku vyjde zcela poslední díl komiksu Zelený Raoul, ovšem pod jiným názvem. 

„Jakkoli se Zelený Raoul objevil naposled na stránkách Reflexu tento čtvrtek (1421. díl), zůstal tvůrcům v tužce ještě jeden díl, který v okamžiku, kdy přišlo oznámení o ukončení spolupráce, měli už rozpracovaný. Nemluvě o tom, že se nemohli se svými čtenáři ani rozloučit," píše Forum24.cz. Právě tento díl s číslem 1422, nazvaný Foldyna a ruský lidojed, otiskne na svých stránkách.

Týdeník Forum vychází každý čtvrtek, díl Zelného Raoula s číslem 1422 tak bude otištěn 6. října. Od následujícího týdne pak začne vycházet nový seriál od autorů Zeleného Raoula.

Komiks Zelený Raoul vyšel na stránkách týdeníku Reflex naposledy ve čtvrtek 29. září.  Stalo se tak po 28 letech.

-mav-