Streamovací služba SkyShowtime zahájí v Česku v únoru 2023

pátek, 4. listopadu 2022, 09:50 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

SkyShowtime, nová streamovací evropská služba, upřesnila, že na českém trhu odstartuje v únoru 2023.

Zdroj: SkyShowtime

Zdroj: SkyShowtime

SkyShowtime, nová streamovací evropská služba, upřesnila, že na českém trhu odstartuje v únoru 2023.

SkyShowtime byla poprvé spuštěna v Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku 20. září tohoto roku a poté se 25. října rozšířila do Nizozemska a Portugalska. Od 14. prosince 2022 zahájí v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, Kosovu, Černé Hoře, Srbsku a Slovinsku. V únoru 2023 se poté rozšíří do České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska, Rumunska, Albánie a Severní Makedonie.

SkyShowtime slibuje tisíce hodin obsahu pro celou rodinu či premiéry seriálů a filmů. Nabízet chce televizní premiéry kinofilmů od Paramount Pictures a Universal Pictures. Do své nabídky zařadí i nové filmy po jejich kinopremiéře. V nabídce budou i premiérové seriály, pořady pro děti a rodinu a výběr titulů od značek Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios a Peacock.

V severských zemích nahradila SkyShowtime službu Paramount+

SkyShowtime je společnou službou firem Comcast Corporation a Paramount Global. Přinese filmy i originální série od NBCUniversal, Sky a značek z portfolia ViacomCBS, včetně titulů od NBCUniversal, Universal Pictures, Sky Studios, Peacock, Paramount+, Showtime, Paramount Pictures a Nickelodeon.

-mav-