Autor textu MediaGuru
V obchodním centru Palladium otevře 10. února společnost iStyle ve stylu
Apple Premium Partner (APP) svou druhou prodejnu v Praze.
V obchodním centru Palladium otevře 10. února společnost iStyle ve stylu Apple Premium Partner (APP) svou druhou prodejnu v Praze. Představí nový koncept prodejny včetně nabídky zákaznických služeb a v den otevření také mimořádné slevy na produkty.
Nová prodejna se statusem Apple Premium Partner vznikla v prostorech stávající Apple Premium Reseller prodejny v OC Palladium, která prošla měsíc trvající rekonstrukcí. Společnost iStyle, která je největším partnerem Apple ve střední Evropě, tak přivádí do Prahy druhou prodejnu v APP stylu – první otevřela na podzim v obchodním centru Westfield Chodov. Aktuálně prodejna eviduje meziroční nárůst obratu o téměř 40 % a její návštěvnost vyrostla dokonce o více než 80 %.
„OC Palladium jedno z nejvytíženějších obchodních center v Praze a naše zdejší pobočka je pro nás logicky velmi důležitou a strategickou prodejnou,“ uvedl Vít Goluch, General Manager společnosti iStyle.
Prodejna má rozlohu 200 metrů čtverečních, nachází se v prvním podzemním podlaží OC Palladium. Obsahuje showroom s produkty Apple k vyzkoušení, prémiovým příslušenstvím i zákaznickými službami. Součástí nového konceptu je i autorizovaný servis Apple. Přímo v prodejně budou probíhat také školení a otevřené workshopy pro veřejnost. APP prodejna nabídne rovněž B2B koutek se specialisty zaměřenými na potřeby podnikatelů a malých a středních firem.
Pro iStyle je nová Apple Premium partner prodejna v OC Palladium dalším krokem v naplňování strategie, v rámci níž chce do konce roku 2023 otevřít 90 % svých prodejen se statusem APP. Společnost nyní disponuje sítí 10 poboček v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem.
-mav-
# retail # prodejna # otevření # Apple # Palladium # Apple Store # iStyle
Autor textu MediaGuru
Do account týmu agentury Kaspen/Jung von Matt přichází Adéla Havlíčková.
Prima+ zařazuje do přednostní nabídky oproti televiznímu vysílání
další pořad, je jím Show Jana Krause.
Biatlonové závody, snowboarding se zlatým úspěchem Zuzany Maděrové a rychlobruslení se zařadily k nejsledovanějším pořadům nedělního dne.
Snowboardingové zápolení sledovalo téměř 1,5 mil. diváků starších
15 let. Stříbrnou jízdu Metoděje Jílka zhlédlo přes 1,2 mil. diváků.
Z večerních pořadů se vedlo nejlépe dalšímu dílu seriálu Extraktoři.
Stanice ČT v neděli překročily poloviční podíl na sledovanosti.