Architektonické studio Prodesi/Domesi volí Boys & Girls

úterý, 18. dubna 2023, 07:10 Aktuality, PR MediaGuru

Studio se zaměřením na dřevostavby Prodesi/Domesi si na pomoc s marketingovými aktivitami vybralo agenturu Boys & Girls.

Zdroj: Boys & Girls

Zdroj: Boys & Girls

Architektonické a realizační studio Prodesi/Domesi si na zajištění marketingových aktivit zvolilo butikovou agenturu Boys & Girls. Ta bude komunikovat také chystaný festival Salon dřevostaveb, který Prodesi/Domesi pořádá už od roku 2005.

„Hlavním cílem spolupráce je prostřednictvím efektivní komunikace edukovat širokou veřejnost o možnostech a výhodách dřevostaveb, a také informovat o festivalu Salon dřevostaveb, který letos pořádáme už po osmnácté,“ popisuje Alžběta Schmidová, marketingová manažerka Prodesi/Domesi.

V rámci PR komunikace se marketingová agentura Boys & Girls soustředí na obecnou osvětu týkající se dřeva jako ideálního ekologického materiálu vhodného i pro stavebnictví, či promo architektonických studií, které jsou součástí Salonu dřevostaveb. 

Mimo jiné Boys & Girls zajišťuje plynulý tok informací o programu a dalších aktivitách spojených s tímto festivalem, který se každoročně koná v Praze a přináší to nejlepší, co se v oboru staveb ze dřeva urodilo. Jeho součástí je letos například i sedmatřicetimetrová instalace ze dřeva, která na měsíc oživí veřejný prostor piazetty Národního divadla.

„Prostřednictvím kultivovaných rozhovorů s architekty z Prodesi/Domesi, článků o jednotlivých projektech, pozvánek na festival a mediálních partnerství s vybranými tituly z oblasti bydlení informujeme odbornou i širokou laickou veřejnost,“ dodává Lucie Hrubá, ředitelka a majitelka butikové marketingové agentury Boys & Girls. 

Salon dřevostaveb se koná od 19. dubna, spolupráce Boys & Girls s firmou Prodesi/Domesi však bude pokračovat i po jeho skončení. 

-stk-