Invia spouští letos letní kampaň o měsíc dřív

středa, 12. dubna 2023, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Časnou kampaní chce Invia vyzvat lidi, aby s nákupem letní dovolené neotáleli.

Zdroj: Invia

Zdroj: Invia

Cestovní agentura Invia spouští svou letošní letní kampaň o měsíc dřív než obvykle. Chce tak lidi vyzvat ke včasnému pořízení letní dovolené. 

„Hlavním důvodem časné kampaně je poučení z minulého roku, kdy kvůli nedostatečným leteckým kapacitám neměla spousta našich zákazníků těsně před letní sezónou z čeho vybírat, protože nejoblíbenější destinace i hotely byly zcela vyprodané,“ vysvětluje Michal Bošela, Head of Brand and Communication společnosti Invia, a dodává: „Letos sice dochází k navýšení kapacit, ale i tak není radno s nákupem letní rodinné dovolené otálet, i proto spouštíme naši komunikaci dříve, než bývalo zvykem. Chceme tím naše klienty motivovat k včasnému nákupu z bohaté nabídky.“ 

Kampaň, jež se ponese v duchu konceptu Radost začíná u nás,  poběží v rádiu, televizi a outdooru, kde využije dynamické digitální plochy. Ty budou zobrazovat vizuál v návaznosti na aktuální počasí. Například když bude pršet, cestující uvidí reklamu se sdělením ve smyslu „zaleťte si za sluncem, třeba do Egypta“. Portfolio outdoorových formátů letošní kampaně zahrnuje mimo jiné i bigboardové plochy a reklamu na tramvajích. Od tohoto měsíce Invia navíc spustí dílčí co-brandové kampaně se známými značkami z oblasti FMCG, jako je například Danone.

Invia letos oslaví dvacet let na trhu, kdy zprostředkovala dovolenou více než pěti milionům zákazníků. Je autorizovaným prodejcem zájezdů ve 250 pojištěných cestovních kanceláří. Dostupná je nejen na internetu, ale i ve více než 80 kamenných pobočkách po celé ČR. Je součástí Invia Group, která působí také na Slovensku, v Maďarsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Polsku. 

-stk-