Sazka je novým partnerem Českého svazu cyklistiky

úterý, 6. června 2023, 22:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Sazka se stává novým exkluzivním partnerem Českého svazu cyklistiky.

Zdroj: Český svaz cyklistiky

Zdroj: Český svaz cyklistiky

Společnost Sazka je novým exkluzivním partnerem Českého svazu cyklistiky. Jedná se o dalšího partnera, který bude podporovat cyklistiku v celé její šíři. Obě strany se dohodly na tříleté spolupráci. Ambicí Českého svazu cyklistiky a společnosti Sazka je nejenom zlepšit úroveň domácích závodů, ale například také rozšířit reprezentační týmy a navýšit počet jejich výjezdů. Společně také chtějí dále zvyšovat popularitu tohoto sportu v celé zemi.

„Jsem opravdu velice rád, že se nám podařilo získat tak silného nového partnera.  Společnost Sazka je s podporou sportu spjata dlouhodobě a její vstup do cyklistiky v plné míře vnímáme jako další důležitý mezník pro českou cyklistiku i svaz jako takový. Jedná se o společnost s dlouholetou tradicí a my si této spolupráce velice vážíme. Sazka v cyklistice už figurovala ve spojení s největším silničním etapovým závodem Czech Tour, teď pronikne i do dalších disciplín,“ uvádí prezident Českého svazu cyklistiky Petr Marek.

Sazka bude podporovat nejen samotný svaz, ale celou reprezentaci ve všech sedmi disciplínách a stane se také hlavním partnerem domácího silničního i MTB poháru a generálním partnerem Českého poháru v BMX.

„Do prostředí cyklistiky jsme vstoupili již před několika lety, ale nyní jsme se rozhodli naši podporu tohoto skvělého sportu zásadně rozšířit. Vedle tradiční silniční disciplíny a dynamicky rostoucí kategorie BMX se díky partnerství se Svazem rozkročíme i do dalších disciplín. Díváme se také na to, jak v mužských i ženských kategoriích podporovat mladé cyklistické talenty,“ říká Aleš Veselý, generální ředitel společnosti Sazka, a doplňuje: „Cyklistika je stále na vzestupu a Čechy baví. Chceme se v budoucnu zapojit do akcí, která budou atraktivní jak pro jezdce samotné, tak i pro diváky, a propojovat tak profesionály s amatérskými milovníky kol. Pro cyklistiku chceme v Česku spolu se Svazem nadchnout co nejvíce lidí.“

Český svaz cyklistiky již spolupracuje například se společnostmi Škoda Auto nebo Kalas Sportswear. 

-stk-