HBO zařadí titul z katalogu Amazon Prime Video

pátek, 3. listopadu 2023, 11:20 TV, Aktuality MediaGuru

Filmový kanál HBO odvysílá 26. listopadu ve 20 hodin premiéru amerického akčního sci-fi snímku Válka zítřka. Titul měla doposud v nabídce exkluzivně služba Amazon Prime Video, která ho uvedla před dvěma lety.

Hrdinové akčního sci-fi snímku Válka zítřka. Foto: Amazon

Hrdinové akčního sci-fi snímku Válka zítřka. Foto: Amazon

Společnost Warner Bros. Discovery v programových plánech filmového kanálu HBO oznámila, že 26. listopadu nasadí do prime timu, tedy hlavního vysílacího času, premiéru snímku Válka zítřka (The Tommorow War). Tento titul je zajímavý tím, že je označený jako takzvaný „Amazon Original Movie“. Před dvěma lety ho totiž svým předplatitelům zpřístupnila exkluzivně právě videotéka (Amazon) Prime Video v rámci předplatného, které stojí již od počátku 79 korun/měsíc.

Kromě lineárního vysílání HBO bude Válka zítřka k dispozici také ve službě HBO Max. HBO popisuje programovou novinku následovně: „Televizní diváci jsou v šoku – jejich oblíbené sportovní utkání přerušili vetřelci spadlí z nebe, konkrétně armáda z roku 2051, která doručuje hrůzný vzkaz: ve třicet let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje.“

-lukpol-