Rossmann podporuje kampaní oblečení CareWear

pátek, 13. října 2023, 12:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Rossmann do svého sortimentu přidává kolekci oblečení CareWear.

Rossmann uvádí novou kolekci funkčního oblečení CareWear, zdroj: Rossmann.

Rossmann uvádí novou kolekci funkčního oblečení CareWear, zdroj: Rossmann.

Drogerie Rossmann rozvíjí svou strategii založenou na péči. Po zařazení jógových videí s lektorkou Zuzanou Klingrovou do aplikace Rossmann Club nyní uvádí kolekci funkčního oblečení CareWear. To díky materiálu vyrobenému z mořských řas. Novinku podporuje reklamní kampaň. 

Kolekce CareWear vznikla na základě zjištění, že ze 182 hodin ročně, které české ženy v průměru stráví péčí o pokožku, věnují většinu pouze svému obličeji. Zbytek těla tak zanedbávají – většinou proto, že jednoduše nemají dost času. „Tento výsledek byl pro nás určitým zdviženým prstem, protože jsme společnost, pro kterou je péče, ať už o druhé, či sama o sebe, jednou z priorit. Jsem tudíž velmi rád, že vznikem exkluzivní, limitované kolekce oblečení CareWear přinášíme do České republiky revoluční řešení právě v této oblasti. Vše je vyrobeno lokálně a s využitím udržitelných postupů českých módních návrhářek,“ komentuje Vít Podešva, jednatel společnosti Rossmann. 

Za nápadem, realizací a celou komunikační kampaní spojenou s limitovanou kolekcí oblečení CareWear stojí Product Design Hub Imminent a kreativní agentura DDB Prague, za střihy a provedení pak české módní návrhářky z Overall Office.

Oblečení CareWear obsahuje minerály, antioxidanty a vitaminy z mořských řas, které se vstřebávají přímo do pokožky během nošení. Zároveň také eliminuje volné radikály, které mohou být pro kůži škodlivé. Materiál navíc neztrácí na účinnosti ani opakovaným praním. Součástí limitované kolekce dostupné ve vybraných prodejnách jsou čtyři kusy oděvu ve třech velikostech – tílko, tričko s dlouhým rukávem, bike shorts a legíny.

Kolekci komunikuje Rossmann kampaní, jejíž součástí budou nejen PR aktivity, ale i online podpora. K vidění bude na YouTube, Instagramu a Facebooku a také v místě prodeje.

Na pečující vlastnosti CareWear poukazuje i design obalu, který připomíná moderní skin care produkty. Design obalu spolu s celou marketingovou komunikací vznikl v kreativní agentuře DDB Prague.

-stk-