Tesco snižuje ceny všech výrobků z vlastní pekárny

čtvrtek, 9. listopadu 2023, 06:50 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

Tesco se rozhodlo zlevnit veškerý sortiment z vlastních pekáren po celé republice.

Zlevněný sortiment je označen výraznými žlutými cenovkami, zdroj: Tesco.

Zlevněný sortiment je označen výraznými žlutými cenovkami, zdroj: Tesco.

Maloobchodní řetězec Tesco snižuje od listopadu ceny na veškerý sortiment vyráběný ve vlastních pekárnách po celé České republice. Průměrně ceny klesly o 10 %.

„Neustále myslíme na naše zákazníky, kterým chceme nabídnout naše vynikající pekárenské výrobky za nízké ceny a tím jim pomoci výrazně ušetřit. Proto investujeme nejen do kvality našich výrobků, kterou neustále vylepšujeme, ale i do našich zákazníků prostřednictvím snížených cen,“ uvádí Pavol Halász, produktový ředitel Tesco pro Českou republiku. V prodejnách jsou produkty za nižší ceny označeny výrazně žlutou barvou. „Jedná se o veškeré výrobky, které vlastnoručně každý den vyrábí naši pekaři podle našich jedinečných receptur,“ doplňuje Pavol Halász. 

Vlastní pekárnu je v současné době vybaveno téměř padesát prodejen po celé České republice. Zákazníci zde mohou vybírat z širokého sortimentu sladkého i slaného pečiva, od různých koláčů, koblih, pletýnek, přes rohlíky, housky, chleby až po bagety a bulky. V předvánočním období samozřejmě nesmí chybět v nabídce oblíbené vánočky včetně vyhlášené máslové s rozinkami. 

Ke zlevňování v době nebývale vysoké inflace se na retailovém trhu rozhodl například i Lidl, který v říjnu připravil týden pro seniory, během něhož zlevnil nejčastěji nakupované produkty o 10 %. Nábytkářský řetězec Ikea zase trvale snížil cenu už zhruba 5700 výrobků, v průměru o 14 %.

-stk-