Penny i Dr. Max na PR komunikaci volí Svengali Communications

středa, 24. ledna 2024, 18:10 Aktuality, PR MediaGuru

Agentura Svengali Communications rozšiřuje portfolio svých klientů. Ke Komerční bance přidala také lékárny Dr. Max a Penny. 

Zdroj: Svengali Communications

Zdroj: Svengali Communications

Od začátku roku přidala agentura Svengali Communications do svého portfolia nové klienty. Kromě Komerční banky, o které jsme již informovali, získala ve výběrových řízeních také řetězec Penny a společnost Česká lékárna holding, provozující lékárenskou síť Dr.Max

„Významně jsme rozšířili portfolio našich klientů a to o klienty, kteří hrají rozhodující role v důležitých odvětvích ekonomiky. Ve výběrových řízeních jsme uspěli zejména díky silné kreativě, využití moderních komunikačních technik a postupů a zasazení aktivit do komunikačního rámce, který rozvíjí silné stránky a strategické směřování společností,“ říká Marek Pražák, managing partner Svengali Communications. 

Řetězci Penny bude Svengali Communications poskytovat integrované komunikační služby. „Těšíme se na tvorbu integrovaných komunikačních kampaní, které mají za cíl oslovit nejen stávající zákazníky , ale oslovit i nové cílové skupiny, v souladu se strategií a záměry společnosti,“ uvádí Pražák. Lékárenská skupina Dr.Max pak využívá poradenské služby agentury v oblasti komunikace se zaměstnanci.

Agenturu vede trojice managing partnerů Markéta Dvořáčková, Marek Pražák a Karel Samec. „V loňském roce jsme navíc v souvislosti s růstem zakázek v digitální oblasti založili společnost Svengali Digital, kterou vede Adriana Suská,“ doplňuje managing partner Karel Samec.  

PR pro Komerční banku zajistí Svengali Communications

středa 13. prosince 2023

-stk-