Autor textu MediaGuru
Bauhaus v nové jarní kampani rozvíjí koncept nešikovného manžela
v podání Vojty Kotka. Představí nový akustický branding.
Síť hobby center Bauhaus spouští jarní komunikační kampaň. V ní pokračuje s konceptem nešikovného manžela s Vojtou Kotkem, jenž představí s claimem „Když myslíte na zahradu, slyšíte Bauhaus“ nový akustický branding značky.
„Naším cílem bylo vytvořit skutečně silný akustický branding, který bude snadno zapamatovatelný, a který nás odliší od konkurence. Zároveň nám umožní ještě lépe propojit jednotlivé mediatypy. Nakonec jsme dospěli k rozhodnutí, že opětovně využijeme osvědčenou skladbu ‚Our House’ od britské skupiny Madness. V minulosti jsme ji již používali, velké množství zákazníků si ji vybavuje a spojuje právě s námi,“ přibližuje Jindřich Hovorka, vedoucí marketingu společnosti Bauhaus, a doplňuje, že k využívání známého hitu nyní společnost vlastní licenci, a využívána tak bude v dalších pokračováních kampaně.
Nové aranže songu se ujal Viliam Béreš. Skladba bude používána nejenom v televizních reklamách, ale i jako podkres pro rozhlasové spoty a další formáty. „Naší snahou bylo co nejvíce propojit song s jarním příběhem. V něm se Vojta Kotek věnuje odpočinku nebo jarním pracím na zahradě, která si žádá pravidelnou péči. Tu ale Vojta trošku opomněl. Naštěstí se může spolehnout na svoji manželku, která ví, kde mu pomohou, a proto uslyší podmanivé volání Bauhausu v podání Zdeňka Charváta,“ doplňuje dále Hovorka s tím, že role Kotkovy ženy se opět ujala Eliška Jansová.
Kampaň bude k vidění od 19. února v televizi, kde budou nasazeny dvě varianty 30sekundového spotu na stanicích Prima Group. Následně se připojí 10sekundové remindery, sponzorské vzkazy a injektáže na stanicích Nova Group, ČT nebo O2. Dále bude probíhat komunikace v rádiu, na internetu, v tisku, outdooru a místě prodeje.
Za přípravou kreativního návrhu stojí opět trio Ondřej Hübl, Tomáš Vápeník a Viktor Říha z agentury Jinej Gang. Spoty režíroval Vojta Kotek a produkce se ujalo studio Stink Films.
-stk-
# reklama # kampaň # Bauhaus # Stink Films # Jinej Gang # Vojta Kotek # audio branding
Autor textu MediaGuru
Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral dostane za druhé
pololetí loňského roku odměnu v plné výši 576.000 Kč.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Prima mění organizační strukturu. Zavádí nové divize Obsah a výroba na
čele s Janem Maxou a Produkt, kterou vede Petr Král. Do čela rádiové
divize Media Clubu se posouvá Josef Hladík. Dočasným šéfem Prima+ je CEO
skupiny Lukáš Kubát.
Leo Prague rozšířil motion tým, který teď funguje jako plnohodnotné
postprodukční studio.