Blaník soutěží denně o tři tisíce, podporuje délku poslechu

středa, 28. února 2024, 07:20 Aktuality, Rádio MediaGuru

Novou soutěž zdůrazňující hudební zaměření a podporující délku poslechu zahájilo Rádio Blaník.

Zdroj: Rádio Blaník

Zdroj: Rádio Blaník

Rádio Blaník zahájilo novou hudební hru s názvem 3 za 3, ve které každé ráno ve všední den rozdává tři tisíce korun. Vysílá se v Dobrém ránu Rádia Blaník a opět se zaměřuje na hudební positioning stanice a posílení délky poslechu stanice. 

„Hra je určena zejména těm posluchačům, kteří ladí Rádio Blaník hlavně proto, že mají rádi české písničky,“ říká Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník.

Posluchači se mohou do hry zaregistrovat pomocí SMS. Ranní moderátor Petr Slíva zavolá každý všední den jednomu posluchači a zadá mu hudební úkol. Soutěžící bude muset podle tří krátkých vteřinových ukázek ze tří různých českých písniček poznat, kdo je zpívá. Když se to danému posluchači podaří, získá 3 tisíce korun. Když ne, následující den se bude na Rádiu Blaník hrát o dvojnásobek. Jackpot se bude následně navyšovat až do chvíle, kdy se některému z posluchačů podaří uhádnout všechny tři interprety v aktuální výherní kombinaci.

„Pro letošní rok se v marketingových strategiích Rádia Blaník soustředíme na dvě klíčové oblasti. První z nich oslavuje 25 let existence stanice, zatímco druhá zdůrazňuje naše hudební zaměření na české hity. Vedle rozsáhlých image kampaních, které cílí na prodloužení doby poslechu, se soustředíme i na posílení povědomí o naší značce a jejím hudebním charakteru v regionech, kam vyrazíme v létě s naší poutí Rádia Blaník,“ doplňuje Petr Uchytil, ředitel marketingu a produktu.

Rádio Blaník podpořilo nový on-air projekt také kampaní. Kromě OOH kampaně, využije Rádio Blaník i reklamu v titulech A11, CNC a VLM.

-mav-