Voyo končí v nabídce Magenta TV, videotéka Canal+ pokračuje
Operátor T-Mobile ukončí spolupráci s mediální skupinou Nova týkající
se její online platformy Voyo. Zákazníci už nebudou moci využívat ani
speciální nabídky Voyo Start.
Společnost T-Mobile odstraní z prostředí své televizní služby přístup do online videotéky Voyo mediální skupiny Nova, zároveň dojde také k ukončení ochutnávkové nabídky Voyo Start. Důvodem k tomuto kroku je podle informací MediaGuru.cz obchodní politika, kterou se již operátor rozhodl nadále neakceptovat. Kromě služby Magenta TV od T-Mobilu mají přístup k videotéce Voyo také klienti konkurenční Vodafone TV a O2 TV (O2 patří do skupiny PPF jako Nova).
T-Mobile nabídne jako kompenzaci za ukončené Voyo rozšířenou videotéku. Nové TV tarify Plus budou nabízeny a všem stávajícím zákazníkům Magenta TV postupně aktivovány od 4. listopadu 2024. Součástí nových tarifů budou kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6, které jsou také prémiovou, a tudíž nadstavbovou nabídkou Novy pro operátory.
Přístup k omezené videotéce Canal+ (bez stanic Canal+ Sport 2 a 3 a obsahu Apple TV+) zůstává klientům nadále beze změny.
-lukpol-
# PPF # Vodafone TV # O2 TV # T-Mobile # obchodní podmínky # videotéka # Voyo # obchodní politika # Voyo.cz # Canal+ # Magenta TV
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Do vedení obchodu Vision Thing přišel Adam Prejzek
Na pozici Head of Sales programatické DOOH sítě Vision Thing nastupuje Adam
Prejzek.
# TV & video # Data # Aktuality
Českou tvorbu hledají lidé v televizi, zahraniční na VOD
Televize je pro diváky především zdrojem lokální tvorby a aktuálních
informací, zatímco streamovací služby nabízejí především mezinárodní
produkci, exkluzivní tituly a flexibilitu sledování, ukazuje výzkum Atmedia.
Jihočeské TV Gimi vyprší licence, žádá o novou
Společnost TV Gimi provozující stejnojmennou jihočeskou televizi podala
žádost o udělení nové licence pro pozemní distribuci k Radě pro
rozhlasové a televizní vysílání.