ČT má v plánu třetí řadu Docenta i nový politicko satirický pořad
Pokračování minisérie Docent by se mohla dočkat třetí řady, práce na
scénáři začaly. ve vývoji je také nový politicko satirický pořad.
Česká televize vyvíjí nový pořad, který by mísil politickou a společenskou satiru a další formy. „Nechceme nic uspěchat, testují se vhodní autoři a forma,“ uvedl v rozhovoru pro MediaGuru.cz programový ředitel ČT Milan Fridrich. Nově vyvíjený pořad by tak mohl být náhradou za zrušený pořad 168 hodin.
Vedle toho připravuje ČT i několik nových seriálů a minisérií. Patří k nim i třetí řada seriálu Docent, jehož scénář píší Josef Mareš a Jan Malinda.
Česká televize pracuje také na pokračování detektivních seriálů Oktopus a Místo zločinu - tentokrát ze Zlína. Natáčení druhé řady seriálu Okopus začalo loni v létě, ve vysílání by se mohl seriál objevit na podzim letošního roku.
Ve vývoji a výrobě je také seriál Ratolesti o výchově dětí, který navazuje na Ochránce, minisérie o životě a vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka a v plánu je také seriál OSPOD.
Více můžete číst v rozhovoru s Milanem Fridrichem zde.
# Česká televize # ČT # seriál # program # Milan Fridrich # Docent # satira # Oktopus # Ratolesti # OSPOD # Místo zločinu Zlín
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Mafra eviduje růst poptávky po kampaních na sociálních médiích, nejsou jen doplňkem
V prvním pololetí roku 2026 skupina Mafra realizovala více než
1 250 reklamních formátů na sociálních sítích pro téměř
400 klientů. Roste zájem o kampaně propojující obsah, mediální značky
a výkon digitálních kanálů.
# Aktuality # TV & video # Lidé
TV Nova sjednocuje obchod sportovních kanálů, vede ho Jan Raděj
Nova sjednocuje prodej reklamy pro Nova Sport a Oneplay Sport, vzniká tým
Sport Sales, v jehož čele je Jan Raděj.
Semifinále Anglie - Argentina jedničkou středečního dne
Nejsledovanějším pořadem středečního večera i celého dne se stalo
semifinálové utkání mezi Anglií a Argentinou. S náskokem zvítězilo ve
všech hlavních diváckých skupinách.