Prima nasadí třetí řadu seriálu Kamarádi a začne točit Zrádce
Prima potvrdila pokračování svých seriálů Kamarádi, Hrdina, Hořký svět
a reality show Zrádci.
Televize Prima pokračuje v druhé části letošní jarní sezóny se seriálem Kamarádi. V současnosti se do finále dostala druhá řada, kterou v horizontu čtrnácti dnů vystřídá řada třetí. Na středečním setkání s novináři to uvedla Lenka Hornová, ředitelka obsahu televize Prima.
Seriál Kamarádi vysílá Prima dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek. Jeho průměrná sledovanost se letos pohybuje na úrovni cca 715 tis. diváků starších 15 let při podílu téměř 20 % (zdroj: ATO-Nielsen).
Hornová zároveň potvrdila natáčení druhé řady reality show Zrádci, kterou pro Primu bude znovu uvádět Vojtěch Kotek. „Jsme připraveni natáčet druhou řadu," uvedla s tím, že castingy pro druhé kolo proběhly.
Svého pokračování se také dočkají primácké seriály Hořký svět s Bolkem Polívkou v hlavní roli a detektivní Hrdina.
Pro platformu Prima+ pak Prima připravuje několik původních seriálů a nabídne i premiérové filmy. Více informací najdete zde.
-mav-
# TV # TV Prima # program # Zrádci # vysílání # natáčení # reality show # Hořký svět # Hrdina # Kamarádi
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Všechnopárty znovu patřil prázdninový páteční večer
Také další páteční prázdninový večer patřil Všechnopárty. Dosáhla
nejvyšší sledovanosti v divácké skupině starší 15 let. V 15–54
měly vyrovnanou sledovanost první tři pořady pátečního večera.
Příspěvek na stravu vítězí mezi zaměstnaneckými benefity, tvrdí výzkum
Příspěvek na stravování si nadále drží pozici nejvýznamnějšího
zaměstnaneckého benefitu v Česku, vyplynulo z průzkumu společnosti
Edenred.
Direct Fidoo ukazuje v kampani výhodu rychlejších finančních rozhodnutí
Fintech Fidoo ze skupiny Direct spustil novou kampaň, která představuje jeho
novou platformu pro řízení firemních financí. Koncept „Insider
knowledge“ vytvořila agentura Planetary a staví na myšlence, že
konkurenční výhodou není množství dat, ale schopnost rozhodnout se na
jejich základě dříve.