Prima nasadí třetí řadu seriálu Kamarádi a začne točit Zrádce
Prima potvrdila pokračování svých seriálů Kamarádi, Hrdina, Hořký svět
a reality show Zrádci.
Televize Prima pokračuje v druhé části letošní jarní sezóny se seriálem Kamarádi. V současnosti se do finále dostala druhá řada, kterou v horizontu čtrnácti dnů vystřídá řada třetí. Na středečním setkání s novináři to uvedla Lenka Hornová, ředitelka obsahu televize Prima.
Seriál Kamarádi vysílá Prima dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek. Jeho průměrná sledovanost se letos pohybuje na úrovni cca 715 tis. diváků starších 15 let při podílu téměř 20 % (zdroj: ATO-Nielsen).
Hornová zároveň potvrdila natáčení druhé řady reality show Zrádci, kterou pro Primu bude znovu uvádět Vojtěch Kotek. „Jsme připraveni natáčet druhou řadu," uvedla s tím, že castingy pro druhé kolo proběhly.
Svého pokračování se také dočkají primácké seriály Hořký svět s Bolkem Polívkou v hlavní roli a detektivní Hrdina.
Pro platformu Prima+ pak Prima připravuje několik původních seriálů a nabídne i premiérové filmy. Více informací najdete zde.
-mav-
# TV # TV Prima # program # Zrádci # vysílání # natáčení # reality show # Hořký svět # Hrdina # Kamarádi
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Středeční večer pro seriál Polda, poté Vyprávěj
Nejvyšší sledovanost ve středu po 20:00 v divácké skupině starší
15 let měl seriál Polda. Následoval seriál Vyprávěj, který zároveň
zaznamenal nejvíce diváků ve skupině 15–54.
Arena Sport bude od 15. srpna součástí skupiny Kanal1
Slovenské sportovní stanice Arena Sport změní od poloviny srpna své názvy
i vizuální identitu. Kanály Arena Sport 1 a Arena Sport 2 budou nově
vysílat pod značkou Kanal1 Sport a Kanal1 Xtra, rebranding se dotkne také
dalších stanic ze skupiny včetně dětského programu Rik.
Předsedou představenstva PNS je Ivo Kalík, střídá Víta Rozsypala
První novinová společnost (PNS) mění po více než sedmi letech vedení.
Z pozice předsedy představenstva odchází Vít Rozsypal, kterého nahrazuje
manažer Ivo Kalík.