Programové změny chystáme od půlky března, slibuje OK TV
OK TV prochází transformací po loňských personálních změnách.
Stanice OK TV od svého restartu vysílá pouze reprízy včetně bloku OK Start, ale intenzivně pracuje na nových formátech. MediaGuru.cz to sdělil mluvčí René Kekely. Televize se momentálně soustředí podle Kekelyho na optimalizaci programové skladby. Cílem je nabídnout divákům vyvážený a atraktivní mix pořadů. Nové formáty již procházejí postprodukcí a budou postupně uváděny do vysílání. OK TV také připravuje nový systém měření sledovanosti, detaily však neuvedla.
Současná situace v OK TV následuje po loňských vyhrocených sporech vedení televize s bývalým generálním ředitelem Janem Hlochem, které byly medializovány zejména v bulvárním tisku. Tato etapa významně ovlivnila chod stanice a vygradovala ze strany Hlocha samotným vrácením licence. Vedení televize nyní pracuje na stabilizaci situace a přípravě nového programového obsahu pro diváky.
Stanice se v současnosti potýká s dočasným vysíláním repríz včetně všednodenního pořadu OK Start a některých dalších programů. Toto opatření bylo podle mluvčího televize přijato z časových i úsporných důvodů. Vedení OK TV ujišťuje diváky, že se má jednat pouze o přechodné období. Od poloviny března by měli diváci očekávat premiérový obsah a postupné zavádění nových formátů do vysílacího schématu.
-lukpol-
# DVB-T2 # multiplex 24 # OK TV # Jan Hloch
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Šesti členům Rady ČT končí mandát, nové bude Sněmovna volit asi v dubnu
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Někteří radní ČT a ČRo poslali výzvu k dialogu o financování ČT a ČRo
Pod výzvou adresovanou ministrům a poslancům jsou podepsáni převážně ti
radní ČT, kteří se staví proti táboru radních zvolených do Rady ČT
s podporou stávajících vládních stran.
Daniel Köppl je poslaneckým asistentem Oty Klempíře
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.