Autor textu MediaGuru
Alza rozšiřuje své reklamní služby o vlastní reklamní systém alzaAds,
partnerům chce umožnit propagaci produktů přímo na e-shopu.
Alza.cz představuje vlastní reklamní systém alzaAds, s nímž chce svým obchodním partnerům a inzerentům pomoci propagovat jejich produkty přímo na e-shopu. Díky samoobslužnému rozhraní je možné nastavit kampaně, umístit produkty na první pozici v dané kategorii a v reálném čase sledovat výkon kampaní.
„Obchodní partneři si vyberou produkty, které chtějí zviditelnit a nastaví strategii v jednoduchém rozhraní. Každý investuje tak, jak právě potřebuje, a pak už jenom sleduje výsledky v reportingu všech důležitých metrik,“ vysvětluje jeden z marketingových ředitelů Alzy Martin Fiala a dodává: „Chceme, aby se na předních pozicích zobrazovaly produkty, které jsou pro naše zákazníky atraktivní.“
Služba je aktuálně dostupná pro vybrané segmenty zboží, mezi které patří mobilní telefony, drogerie, domácí a osobní spotřebiče, velké spotřebiče a beauty pro inzerenty na českém, slovenském a maďarském trhu. Pro inzerenty s ostatním zbožím bude alzaAds spuštěn v průběhu léta.
Podle PR manažerky Alzy Elišky Čeřovské nezáleží na velikosti značky, investovat lze i s malým rozpočtem.
Alza zároveň oznamuje strategické partnerství se společností Unlimitail, která zastupuje v Evropě rozhraní Epsilon Retail Media od Publicis Groupe – technologii, na které alzaAds běží.
-stk-
# e-shop # reklama # Alza # Publicis # reklamní systém # alzaAds # Unlimitail # Epsilon Retail Media # správa kampaní
Autor textu MediaGuru
Česko se bude novou kampaní profilovat jako destinace „plná pohody,
autenticity a jedinečných zážitků".
Seznam.cz upravuje zobrazování obsahu na své domovské stránce. Nově omezí
počet silně negativních zpráv, které se uživatelům zobrazí ve stejný
okamžik.
Na obrazovkách TV Prima odstartuje 13. března nová talkshow U Adely, kterou
provede slovenská moderátorka Adela Vinczeová. Zařazena je do pátečního
druhého prime-timového okna.