Prima představila děj i titulní píseň seriálu O lidech a koních
Nový seriál O lidech a koních z prostředí chovu koní nabídne od pátku
13. června platforma Prima+. Seriál má celkem osm dílů. Každý pátek
uvolní Prima nový díl.
Skupina Prima promítla na pondělní tiskové konferenci část nového seriálu O lidech a koních, který na platformě Prima+ startuje v pátek 13. června. Představila i titulní píseň a přiblížila vznik nového seriálu, který bude zatím dostupný jen na Prima+. Do vysílání TV Prima se také dostane, ale až po určitém čase.
V seriálu se herecky představí Marek Lambora, Darija Pavlovičová, Michal Dlouhý, Ondřej Kraus, Matěj Hádek, Štěpán Benoni nebo Lenka Vlasáková.
Ústřední píseň pro seriál složil a interpretuje Václav Noid Bárta.
Zdroj: FTV Prima
Seriál vznikl pod taktovkou produkční společnosti First Unit, ve spolupráci s režisérem Jakubem Machalou, scénář napsala Lucie Paulová. Seriál supervizovala legenda českého dostihového sportu a čtyřnásobný vítěz Velké pardubické Václav Chaloupka, jehož kůň Korok byl volnou inspirací hlavního příběhu.
Seriál mapuje vztahy uvnitř rodiny Adama Dvorského (Marek Lambora), kterého potkalo zranění a s ním spojený celoživotní fyzický hendikep. Především ale děj seriálu stojí na reálných příbězích samotných koní. Diváci tak budou moci nahlédnout do světa profesionálního chovu nejen dostihových koní. Každá epizoda ponese příběh jednoho koňského hrdiny.
Děj se odehrává v chovných stájích Dvorce, pojmenovaných po majiteli – rodině Dvorských, ve světě koní známých jako rodinný klan „Dvorečáci“. Hlavní „kulisou“ nového seriálu je statek s výhledy do benešovské přírody. Osudy lidí i koní se protnou i na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli.
Další informace k novému seriálu najdete v materiálu níže a trailer pod ním.
Zdroj: FTV Prima
-mav-
# TV # TV Prima # seriál # produkce # Václav Noid Bárta # Marek Lambora # Prima+ # O lidech a koních # First Unit # kůň
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Páteční jedničkou zůstává talk show Všechnopárty
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině 15+ Všechnopárty. Následuje seriál Vyprávěj a Harry
Potter. Ten je zároveň nejsledovanější ve skupině 15–54.
Při výběru prodejny rozhoduje vzdálenost, za jejím brandem jde jen 14 %
Blízkost prodejny rozhoduje, většina Čechů ale za slevami dojíždí.
Letáky výrazně ovlivňují nákupní chování, ukazuje výzkum Stem/Mark.
Polovina řetězců v regionu CEE plánuje expanzi
Pro expanzní strategii maloobchodních řetězců jsou favoritem retailové
parky, ukazuje průzkum CBRE.