Autor textu MediaGuru
Novou televizní kampaň pro českou značku psího krmiva Louie připravila
kreativní agentura Somebody&Somebody.
Kreativní agentura Somebody&Somebody s produkcí Lars vytvořila novou televizní kampaň pro českou značku psího krmiva Louie. Nový spot, který aktuálně běží na českých televizních stanicích, sází na zapamatovatelnost: chytlavý song a tančící psy v hlavní roli.
Kampaň zároveň představuje nový dlouhodobý komunikační koncept značky, se psy oblečenými v barevných mikinách, které fungují jako distinctive brand asset. „V kategorii krmiva pro psy a kočky je velmi málo značek s dobře fungujícími brand assety, protože je komplikované přijít s něčím, co je pro kategorii relevantní a zároveň pro značku skutečně přivlastnitelné,” říká Matúš Kollár, Strategy&Marketing Director agentury Somebody&Somebody a dodává: „Majitelé psů chtějí v reklamě vidět psy, značky se proto stačí využít jako brand asset konkrétní plemeno, což ale málokdy funguje."
Zdroj: Louie
Agentura s klientem zvolili barevné mikiny jako odlišující prvek, se kterým lze podle jejich mínění pracovat dlouhodobě i v taktických komunikacích na sociálních sítích. „Šlo nám o to, aby si lidé z naší reklamy odnesli energii, radost a úsměv, stejně jako jejich psi po dobré misce,“ říká Radovan Andrej Grežo, Managing&Creative Director Somebody&Somebody.
Spot je kromě televize nasazen také online a na sociálních sítích, a to v Česku i na Slovensku.
-mav-
# reklama # marketing # koncept # značka # Somebody&Somebody # brand asset # Louie
Autor textu MediaGuru
Tuto neděli bude moderovat Debatu ČT Martin Řezníček. O dalším postupu
bude ČT informovat.
Norský Norstat kupuje český National Sample a posiluje tím svou pozici ve
střední a východní Evropě. Akvizice přináší rozšíření online
panelů, vstup na nové trhy i propojení lokálního hráče s globální
datovou infrastrukturou.
XXXLutz ve své nové kampani sází na tanec. Slogan „Větší výběr,
lepší ceny!“ doprovází nový rytmus.