Autor textu ČTK
Mluvčí nové koaliční vlády Andreje Babiše (ANO) se stala bývalá
moderátorka Karla Mráčková.
Mluvčí nové koaliční vlády Andreje Babiše (ANO) se stala bývalá moderátorka Karla Mráčková. Do Strakovy akademie přišla z tiskového odboru ministerstva zemědělství. V uplynulých letech pracovala také na České zemědělské univerzitě v Praze jako ředitelka odboru komunikace a vnějších vztahů. Její novou pozici dnes probrala vláda ANO, SPD a Motoristů na svém první jednání. Novináře o tom informoval Babiš.
Mráčková je absolventkou Technické fakulty České zemědělské univerzity, na Univerzitě Jana Amose Komenského vystudovala obor sociální a masová komunikace a věnovala tam se také andragogice. Mediální zkušenosti začala sbírat od roku 1994, když nastoupila do televize Nova. Od října 1995 se stala moderátorkou počasí a později pracovala i jako reportérka zpravodajství.
Mluvčí bývalého koaličního kabinetu Petra Fialy (ODS) byla skoro dva roky Lucie Michut Ješátková, která před tím zastávala stejnou pozici na ministerstvu životního prostředí. Před Michut Ješátkovou působil jako mluvčí Fialova kabinetu Václav Smolka.
-čtk-
# lidé # PR # Andrej Babiš # Vláda ČR # mluvčí # Karla Mráčková
Autor textu ČTK
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera a zároveň celého dne
zůstává s více než milionem diváků Peče celá země.
Šéfredaktor zpravodajství ČT Michal Kubal v podcastu Mediální cirkus
mluví o nejvážnější situaci v České televizi za poslední dekády.
O Kapku lepší hokej pokračuje i v sezoně 2025/2026. Patronem je
čtrnáctiletý Adam Jindřišek, tváří projektu Mirai Navrátil.