Autor textu MediaGuru
Je tak třetím největším podílníkem ve společnosti vlastnící TV Nova.
Z aktuálního reportu společnosti Central European Media Enterprises (CME), majitele TV Nova, vyplývá, že společnost Janus Henderson Group drží ve společnosti podíl 5,2 % (7,61 mil. akcií). Po Time Warner a TCS Capital Management tak jde o třetího největšího akcionáře CME.
Firma je registrovaná ve Velké Británii. Janus Henderson má nepřímý vlastnický podíl ve výši 97,11 % ve společnosti Intech Investment Management a 100% podíl v kapitálových a investičních firmách Janus, Perkins, Geneva, Hendreson Global Investors a Janus Henderson Investors Autsralia.
„Akcie byly pořízeny v rámci běžných obchodních činností a nikoliv s cílem změnit nebo ovlivnit kontrolu nad emitentem,“ uvádí se ve zprávě CME.
-mav-
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Online # Audio # Tisk
Soukromá média kritizují návrh zákona o médiích veřejné služby. Vadí
jim online reklama i chybějící mantinely.
# Aktuality # TV & video # Online
Nový digitální projekt České televize cílí na publikum ve věku 15 až
25 let a kombinuje zpravodajství, popkulturní obsah i internetové trendy
v krátkých videích přizpůsobených prostředí sociálních sítí.
# Aktuality # Reklama # Marketing
Herec Marek Adamczyk se stal tváří nové mezinárodní kampaně, kterou Praha
podporuje sjednocenou značku svého cestovního ruchu.