Autor textu Kateřina Straková
Společnost Coca-Cola vyráží ve čtvrtek 15. října po České republice na roadshow. V Brně, Ostravě a Praze představí speciální bránu s názvem „Kissing Gate“, která bude započítávat reálné polibky. Na památku si každý odnese polaroidovou fotografii.
V Praze bude u brány rovněž připraveno setkání s hercem a zpěvákem Zdeňkem Piškulou, který bránu podpořil svou písní „Balič novodobý“. K natáčení videoklipu vyzval nejen známé tváře z online světa, včetně bloggerky Týnuš Třešničkové, ale i fanoušky, které sdíleli fotky a videa pomocí hashtagu #PusuDostane z letní kampaně Coca-Cola.
„Roadshow Kissing Gate navazuje na půlroční kampaň, kterou jsme vyzývali ke sdílení polibků, ať již virtuálně v rámci oslav 100. výročí designu Coca-Cola lahve nebo během léta vyjádřením reálných emocí prostřednictvím skutečných či pomyslných polibků reprezentovaných lahví Coca-Cola,“ vysvětluje Kateřina Eliášová, manažerka komunikace společnosti Coca-Cola. „Speciální bránou, která umí počítat reálné polibky, chceme upozornit na stále se prohlubující kontrast mezi skutečným a virtuálním světem našich teenagerů. Rádi bychom je motivovali, aby své city projevovali nejenom online,“ dodává.


Poprvé bude brána sčítající polibky připravena ve čtvrtek 15. 10. v Brně u vchodu obchodního centra Vaňkovka, a to mezi 14:00 až 19:00. Dále poputuje do Ostravy, kde bude 16. 10. umístěna před vchodem do nákupního centra Nová Karolína. Nakonec bude umístěna v neděli 18. 10. v Praze u vstupu do metra u nákupního centra Galerie Harfa.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Seznam.cz upravuje zobrazování obsahu na své domovské stránce. Nově omezí
počet silně negativních zpráv, které se uživatelům zobrazí ve stejný
okamžik.
Na obrazovkách TV Prima odstartuje 13. března nová talkshow U Adely, kterou
provede slovenská moderátorka Adela Vinczeová. Zařazena je do pátečního
druhého prime-timového okna.
Komunikační aplikace Telegram se letos stala nejrychleji rostoucím zdrojem
platebních podvodů typu APP. Podle nové zprávy společnosti Revolut vzrostl
globálně počet podvodů z této platformy meziročně o 233 procent.
V Česku však stále vede Facebook, zatímco nejčastější hrozbou
zůstávají nákupní podvody.