Autor textu MediaGuru
I přes část uzavřené kavárenské sítě otevírá Costa Coffee novou
kavárnu v pasáži Fénix v horní části Václavského náměstí v Praze.
Kavárenský řetězec Costa Coffee otevírá novou kavárnu v horní části Václavského náměstí v pasáži Fénix. Další pobočku přidá ještě v průběhu květnu.
„Prostor na Václavském náměstí jsme hledali již dlouho. Přemýšleli jsme o další kavárně na tomto místě už před pandemií, teď jsme jen využili příležitost,“ říká Aleš Fránek, ředitel Costa Coffee ČR.
K otevření nové pobočky se společnost rozhodla i přesto, že část své sítě kvůli pandemii dočasně uzavřela. V současnosti je v provozu 32 kaváren, včetně té nové, přes výdejní okénko. Jakmile to bude možné, budou pobočky otevřeny plnohodnotně.
Nová kavárna má i jedno prvenství. Jako první v České republice je celá v designu Spektrum, jenž spojuje prvky ze dřeva, podsvícení či detaily s kávovou tematikou. Řetězec do její přestavby investoval pět mil. korun. S novou kavárnou jdou ruku v ruce i nové služby, jako je možnost rozvozu nebo předobjednání své kávy, slibuje výhledově Fránek.
V „době koronaviru“ prošla redesignem i kavárna na pražské Flóře. Další zcela nová kavárna se otevře během května v Quadriu na Národní třídě v Praze.
-stk-
# koronavirus # design # káva # pobočka # kavárenská síť # Costa Coffee # Aleš Fránek
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem velikonočního pondělí byla po 20. hodině
kriminálka Odznak Vysočina s více než milionem diváků starších 15 let.
Následoval charitativní díl pořadu Peče celá země, který měl zároveň
nejvyšší sledovanost v 15–54.
Hlavní dubnovou novinkou Prima+ je nová true crime série Minuty zločinu,
která navazuje na projekt Hlasy zločinu. Minutu po minutě přináší
rekonstruované případy z české kriminalistiky. Premiéru bude mít také
snímek Nepela.
Forendors a České podcasty spojují síly. Cílem je vytvořit další prostor
pro růst trhu s placeným obsahem.