Autor textu Kateřina Straková
Česká pojišťovna připravila regionální online kampaň na podporu cestovního pojištění. V šesti vybraných městech – v Brně, Českých Budějovicích, Olomouci, Ostravě, Plzni a Praze – ji bude nasazovat podle termínu jarních prázdnin.
„Pro každý region jsme připravili vizuály na míru. Kromě vyobrazení památek, které jsou pro konkrétní město typické, využíváme také specifické nářečí dané oblasti,“ vysvětluje Pavel Mužík z Útvaru řízení internetového prodeje České pojišťovny.

Na celorepublikové úrovni pak bude kampaň zastřešena „obecným“ vizuálem, doplňují ji také videa umístěná na sociálních sítích, Youtube a pobočkách České pojišťovny. Kampaň kromě výkonnostní části využívá i display reklamu zejména na serverech Seznam.cz a CSFD.cz. Součástí kampaně je i online lyžařská hra na stránkách www.borcinasvahu.cz.
Kampaň připravila agentura Digital Vision.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Mediální skupina Prima uzavřela rok 2025 s konsolidovanými tržbami
7,195 miliardy korun a provozním ziskem EBITDA ve výši
1,803 miliardy korun.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Novou zahraniční zpravodajkou České televize v Bruselu se od 1. září
2026 stane Barbora Maxová.
Nejsledovanějším pořadem středečního večera po 20:00 v divácké
skupině starší 15 let byl seriál Vyprávěj před seriálem Doktor Martin.