Autor textu Martina Vojtěchovská
Digitální stanice Českého rozhlasu Regina DAB Praha vstoupila tento týden do dalšího multiplexu. Signál je kromě Prahy nově dostupný na Příbramsku, v severních a východních Čechách a na některých místech Moravy.
„Je to další krok, kterým Český rozhlas podporuje digitální vysílání a kterým se snažíme efektivně zpřístupnit náš obsah,“ uvedl ředitel techniky Českého rozhlasu Karel Zýka.
Regina DAB Praha je metropolitní stanice, která začala vysílat 2. 11. 2015 v experimentálním multiplexu Českých radiokomunikací na kanálu 12C z Žižkovské věže. Posluchačům nabízí hudební hity, pražské zpravodajství a publicistiku a také detailní dopravní servis – ten stanice vysílá ráno i během dne každých 15 minut ze studia umístěného přímo v řídící místnosti Dopravního informačního centra Praha.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Vládní koalice nemá podle ministra kultury Ota Klempíře (Motoristé)
v úmyslu redukci médií veřejné služby a toto téma není na stole.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.