Autor textu Kateřina Straková
Český rozhlas v příštím týdnu spustí nový internetový obchod Radioteka.cz. Vyplývá to z pozvánky na slavnostní zahájení v rámci veletrhu Svět knihy 2014. E-shop nabídne mimo jiné záznamy hudby či mluveného slova na moderních nosičích.
Projekt rozhlas připravoval loni, má jít o přímé interaktivní otevření rozhlasového archivu veřejnosti. Testovací fáze byla spuštěna v závěru loňského roku. Stránky internetového obchodu Radioteka.cz podle informací rozhlasu budou zprovozněny se spuštěním e-eshopu v příštím týdnu.
Prodej nahrávek rozhlas dosud řešil prostřednictvím vydavatelské společnosti Radioservis, resp. její reprezentační prodejny na Vinohradské třídě v Praze. Loni se vydavatelství podle výroční zprávy dál orientovalo na mluvené slovo, v jehož vydávání upevnilo první pozici na trhu. Radioservis je dceřinou společností Českého rozhlasu a svoji činnost financuje z vlastních zdrojů.
-čtk-
Autor textu Kateřina Straková
Lagardère Travel Retail ČR uvedla na český trh nový gastronomický koncept
Matcha Station zaměřený na prémiové matcha nápoje. První pobočku
otevřela v obchodním centru Westfield Chodov a během tří let plánuje
síť rozšířit na 15 provozoven.
Nový kanál Prima sport nahradí stávající Sporty TV. Vysílání zahájí
17. srpna.
Služba Oneplay upravila technické omezení u vysílání erotických stanic.
Zákazníci nově mohou u těchto programů využívat funkce zpětného
zhlédnutí včetně možnosti spuštění pořadu od začátku a pohybu
v časové ose.