Autor textu Kateřina Straková
Česká televize nasadí od 2. října v 18:25 na stanici ČT1 první díl již čtvrté řady pořadu Herbář, kterým provází dvojice moderátorek – Linda Rybová a Kateřina Winterová.
„Letošní řada Herbáře je poněkud zvláštně rozkročena. Jednou nohou stojí na velmi stylizované podobě českých folklorních receptů a jídel, která se dají nazvat tradiční nebo prvorepubliková. To jsme neviděli v žádné kuchařské show,“ říká režisér Jaroslav Včela a dodává: „A druhou má nakročeno k budoucnosti. K budoucnosti, která je dobrá. Ekologická, elektromobilní a trvale udržitelná. Pro nás tvůrce je velmi zajímavé, kam až nás Herbář za čtyři roky dovedl. Jsme sami zvědaví, co na to řeknou divačky a diváci.”
Linda Rybová s Kateřinou Winterovou se v nové řadě, kromě klasickým receptům z dob našich prababiček, budou věnovat jídlům ze skanzenů a školních jídelen.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 byla ve všech
hlavních diváckých skupinách česká komedie Léto s Evženem.
Evropské pohárové zápasy českých klubů přinesly platformě TV Tipsport
dosud nejvyšší sledovanost. Odvety Hradce Králové s Panathinaikosem a Jablonce s Rangers si celkově pustilo téměř 200 tisíc unikátních
uživatelů.
Fanta letos uvede halloweenskou limitovanou edici s motivem Ghost Face,
známým z filmové série Vřískot. Kolekce bude od konce srpna dostupná na
plechovkách a PET lahvích a doplní ji digitální obsah i spotřebitelská
soutěž.