ČT Sport inovovala svůj web a mobilní aplikaci
České televize inovovala web i mobilní aplikaci ČT sport, jak informovala
již koncem listopadu. Projekt na novém redakčním systému následuje
po ČT24.
Ředitel divize Program a digitální služby Milan Fridrich uvedl, že spuštěním nové podoby webu ČT sport pokračuje budování sjednoceného digitálního ekosystému České televize. Nový web i aplikace shromažďují sportovní přenosy z ČT sport, dalších stanic ČT a online přenosy ČT sport Plus. Diváci tak najdou kompletní nabídku živého sportu na jednom místě. Na hlavní stránce dominují aktuální přímé přenosy a průběžně aktualizovaný program.
Ředitel sportovní divize České televize Jiří Ponikelský zdůraznil jednodušší cestu k živým přenosům a modernější grafické prostředí. Utkání nevysílaná v televizi budou dostupná na digitální platformě ČT sport. Web přináší doplňkový videoobsah jako sestřihy, zajímavé momenty a rozhovory. Diváci zůstanou v obraze díky aktualitám ze sportovního světa.
Vedoucí redaktor digitálního obsahu ČT sport Hynek Roleček upozornil i na sportovní zpravodajství v krátkých i podrobných článcích. Součástí jsou podcasty analyzující témata nevyřešená ve vysílání. Uživatelé aplikace mohou aktivovat notifikace na přenosy, které je zajímají, a přizpůsobit menu sportů. Lze přepnout do tmavého režimu a v sekci „Živě“ najít přehled přenosů na jeden klik. Přímé přenosy i články lze přidat na plochu jako widgety.
Produktový manažer ČT sport Michal Mitas prozradil, že nový digitální obsah vznikl společně s uživateli na základě analýzy a testování. Jedná se o předčasný dárek ke 20. výročí stanice. Cílem je získat zpětnou vazbu před zimními olympijskými hrami a dále vylepšovat. Web je na adrese sport.ceskatelevize.cz. Aplikaci stáhnou uživatelé z Google Play pro Android a App Store pro iOS, u stávajících dojde k automatické aktualizaci.
-lukpol-
# Česká televize # ČT Sport # redesign # iOS # Apple # mobilní aplikace # Android # ČT sport Plus # webové stránky
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Debatu ČT tuto neděli odmoderuje Řezníček, další postup se řeší
Tuto neděli bude moderovat Debatu ČT Martin Řezníček. O dalším postupu
bude ČT informovat.
Algoritmus jako zesilovač byznysu. Co rozhodne o výkonu kampaní?
Co rozhodne o úspěchu kampaní v roce 2026? Reklama bude zesilovačem toho,
jak funguje byznys, myslí si Honza Bartoš.
Norstat kupuje český datový panel National Sample
Norský Norstat kupuje český National Sample a posiluje tím svou pozici ve
střední a východní Evropě. Akvizice přináší rozšíření online
panelů, vstup na nové trhy i propojení lokálního hráče s globální
datovou infrastrukturou.