Autor textu MediaGuru
Příběh minisérie Stockholmský syndrom volně navazuje na dřívější
minisérii Spravedlnost.
Česká televize začala natáčet minisérii Stockholmský syndrom. Režie se ujal Dan Svátek, v hlavních rolích se objeví David Švehlík, Martin Finger, Zuzana Mauréry nebo Martin Pechlát. První klapka padla začátkem září v Opavě, štáb natáčí v lokacích v Ostravě a Havířově, pak se přesune do Beskyd a Prahy.
„Stockholmským syndromem volně navazujeme na minisérii Spravedlnost. Především tématem. Opět totiž stavíme hrdiny příběhu nejen na hranu zákona, ale často i na hranu vlastního svědomí a morálky. Přesto je obtížné jednoznačně odsoudit to, jak se v těchto situacích zachovají,“ říká kreativní producentka minisérie Kateřina Ondřejková, v jejíž tvůrčí producentské skupině vznikla i zmiňovaná, Českým lvem oceněná, Spravedlnost.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Rada České televize požádala vedení televize o vypracování krizových
scénářů kvůli vládní změně financování.
Agentura Bubble po deseti letech mění svou pozici na trhu i vizuální
identitu. Dosavadní profilaci založenou na sociálních sítích a content
marketingu nahrazuje konceptem attention-led agentury, která staví na
získávání pozornosti publik.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Mediální skupina Prima od 1. července 2026 mění svou organizační
strukturu i složení vrcholového vedení. Dosavadní generální ředitel
Marek Singer přechází do dozorčí rady, na post generálního ředitele se
přesouvá stávající výkonný ředitel Lukáš Kubát. Alex Ruzek vedle
televizního vysílání bude nově řídit i aktivity skupiny
v oblasti rádií.