Autor textu MediaGuru
Půlhodinový týdeník Zóna ČT24 bude vysílat v neděli večer na
zpravodajské stanici ČT24.
Česká televize rozšiřuje své vysílání o nový zpravodajský pořad. Půlhodinový týdeník Zóna ČT24 o výzvách současného světa a jejich dopadech na životy lidí uvidí diváci každou neděli večer na zpravodajské Čtyřiadvacítce. V premiéře jej Česká televize uvede 5. března od 21:30 hodin.
„Zóna ČT24 se zaměří na bezpečnost a výzvy dnešního světa. Autoři, zkušení reportéři, se budou věnovat zahraničním i domácím tématům – od práce tuzemských záchranářů přes pohyby na bojištích moderních konfliktů až po dění v kyberprostoru,“ upřesňuje náplň nové relace jeden z jejich autorů a moderátorů David Miřejovský. Týdeníkem budou diváky kromě Davida Miřejovského provázet také Michal Kubal, Martin Řezníček, Jakub Szántó nebo Martin Jonáš. Jejich společným jmenovatelem je kromě novinářské expertizy také dlouholetá zkušenost z postu zahraničního zpravodaje České televize.
Půlhodinový magazín nabídne divákům nové pohledy na aktuální témata a odhalí detaily, které zpravodajství běžně nemapuje. Na jeho výrobě se kromě zahraniční a domácí redakce budou podílet také regionální zpravodajové napříč celým Českem a také redakce vědy.
-mav-
# TV # zpravodajství # ČT # program # ČT24 # Zóna ČT24
Autor textu MediaGuru
Návrh zákona o médiích veřejné služby projedná 25. května
koaliční rada.
Také druhé vystoupení českých hokejistů na mistrovství světa se stalo
televizním pořadem sobotního večera a i celého dne. Sledovalo ho
1,34 mil. diváků starších 15 let.
Od příštího roku plánuje Netflix zavést tarif předplatného s reklamou
do 15 nových zemí, včetně Rakouska, Polska nebo Nizozemska, a zároveň
rozšířit reklamy i do krátkých vertikálních videí a podcastů.