Autor textu MediaGuru
Nový speciál Drahé Česko odvysílá ČT24 poprvé v neděli 23. října od
20:00. Přinese rady, jak zvládnout ekonomickou situaci.
Nový projekt zpravodajské ČT24 pod názvem „Drahé Česko, …“ nabídne formou rozhovorů, reportáží i grafiky rady, jak zvládnout ekonomickou situaci. Moderátor speciálního Infocentra jsou Daniel Stach a Vladimír Piskala, které v dalších vstupech napříč celodenním vysíláním doplní regionální redaktoři či zahraniční zpravodajové.
Projekt, do nějž se budou moci svými dotazy zapojit i diváci, odstartuje v neděli 23. října ve 20 hodin. Jako první na otázky odpoví ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka a experti jím řízeného ministerstva.
„Informací o cenách energií, změnách ve složenkách, platbách, o systému příspěvků, pomoci a vývoji ekonomiky vůbec začíná být až nepřehledně mnoho. Nový projekt ČT24 pomůže divákům se v nich zorientovat, vybere ty podstatné, srozumitelně je představí a vysvětlí. Ukážeme také cesty, jak předcházet možným problémům i jak je případně řešit,“ přibližuje projekt Drahé Česko, … výkonný ředitel ČT24 a šéfredaktor zpravodajství Petr Mrzena.
-mav-
# TV # program # ČT24 # ekonomika # Infocentrum # Drahé Česko
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Audio
Výstražná stávka proti legislativním změnám týkajícím se České
televize a Českého rozhlasu má trvat celý den. Uskutečnit by se měla
22. června, datum ale ještě nebylo potvrzeno.
První zápas českých fotbalistů sledovalo na stanicích ČT sport a Nova
Action v souhrnu 414 tisíc diváků starších čtyř let. Souhrnný zásah
přenosu na obou stanicích představoval 843 tisíc diváků.
Také ve čtvrtečním večeru se Policie Modrava stala pořadem večera po
20:00, a to ve všech hlavních diváckých skupinách.