CZC.cz si na kreativu vybírá agenturu DDB
Online obchod s elektronikou CZC.cz volí na kreativní komunikaci agenturu DDB
Prague.
E-shop s elektronikou CZC.cz si ve výběrovém řízení na kreativu vybral agenturu DDB. Ta se bude nově starat o kreativní komunikaci značky, která zahrnuje zejména televizi a outdoor s přesahem do sociálních médií. První výstupy se v médiích objeví koncem léta.
„DDB nás v tendru přesvědčili svým přístupem, a hlavně neotřelými nápady, jak dál rozvíjet naši komunikaci, posunout se z místa, a přitom navázat na dosavadní myšlenky a linku,“ popisuje Milan Duda, marketing director CZC.cz.
„Společně s klientem je naším cílem podporovat vnímání značky jako sympatické a lidské alternativy k mimozemské jedničce. S CZC.cz budeme nadále komunikovat hlavní atributy značky v aktualizovaném provedení,“ říká Magdaléna Mohelová, business director DDB.
CZC.cz se ve své dosavadní komunikaci představovala jako „hrdá dvojka na trhu“ a nebojí se ani utahovat ze své konkurence v podobě Alza.cz.
-stk-
# e-shop # e-commerce # tendr # DDB # CZC.cz # výběrové řízení
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
YouTube umožní nastavit časový limit pro sledování Shorts
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Flexi v kampani propojuje nejmladší s nejstarší generací
Flexi od Kooperativy staví svou digitální kampaň na krátkých rozhovorech
dětí s prarodiči.
Česká značka kimchi Beavia míří do televize
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.