Autor textu Kateřina Straková
Datart představil nový koncept svých prodejen, tzv. prodejnu 21. století, jejímž hlavním motivem je humanizace prostoru. První redesignovanou prodejnu otevřel řetězec v pátek 25. září v pražském Centru Chodov. Na designu spolupracovat s architektonickým ateliérem Lila.
V novém designu jsou použity nové materiály, technologie i způsob prezentace produktů, důraz je kladen především na polidštění prostoru, přehlednost vystaveného zboží a snazší orientaci. „Chceme našim zákazníkům čas strávený u nás co nejvíce zpříjemnit. Proto jsme zařadili do nového designu přírodní odstíny zelené, více dřevěných prvků a současně jsme vyčlenili i prostor na odpočinek. Novinkou je speciální vůně Datart, která se bude linout celou prodejnou,“ upřesňuje Martin Heřmánek, ředitel prodeje ve společnosti Datart.
K většímu propojení vzhledu prodejny s e-shopu jsou přeneseny některé grafické prvky z webu. Rovněž zde dostávají větší prostor i interaktivní prvky. „U vybraných produktů budou moci zákazníci čerpat informace i z interaktivních popisků. Týká se to části výrobků malých domácích spotřebičů. Mezi další inovace patří zavedení e-kiosků, kde si mohou zákaznici prohlédnout naši kompletní nabídku produktů a objednat online zboží, které není zrovna na prodejně přítomné,“ pokračuje Martin Heřmánek.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
K převodu financování České televize a Českého rozhlasu
z koncesionářských poplatků na státní rozpočet by mohl být využit
existující nynější zákon, řekl premiér Andrej Babiš.
Pořadem pátečního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let
byla opět Všechnopárty. Následovala filmová komedie Život pro samouky,
která měla zároveň nejvyšší sledovanost ve skupině 15-řč.
U příležitosti představení nové generace chytrých hodinek Huawei Watch
FIT 5 se značka spojuje s Prague Running Crew.