Autor textu Martina Vojtěchovská
Vydavatelství Deco Media šéfredaktorky Pavlíny Blahotové připravilo vánoční titulní strany časopisů Nové proměny bydlení a Krásný venkov. Je to poprvé, kdy se adventní kalendář stal námětem pro kreativní ztvárnění obálky časopisu.
Obě obálky jsou řešeny tak, aby každé z 24 políček odkrylo nabídku na adventní nákupy a zároveň titulní strana časopisu byla zachována v nepoškozené podobě. Po odstranění adventního kalendáře je možné časopis uchovat v nezměněné podobě s titulní stranou, která je tvořena druhým, již neperforovaným listem obálky.
Partneři adventního kalendáře jsou tematicky s časopisy spojeni – např.: Bella Rose, Nordic Day, Scan Quilt, Smart Press, Keramika Soukup, Designpropaganda, Aria Pura, atd.
"Jsme potěšeni, že se nám podařilo přirozeně propojit vánoční atmosféru s nestandardní formou reklamy v podobě výhod pro naše čtenáře a zároveň přinést takové řešení, které nesnižuje kvalitu našich obálek," uvedlo vydavatelství Deco Media.
Vánoční Krásný venkov jde do prodeje 11. listopadu, o osm dní později se začne prodávat časopis Nové proměny bydlení.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
# Aktuality # Marketing # Lidé
Marie Mošová je v roli členky představenstva Hartmann – Rico
zodpovědná za obchod a marketing, lidské zdroje a řízení dodavatelského
řetězce. Do firmy se vrací po dvou letech, kdy vedla české a slovenské
zastoupení společnosti Schülke.
Communication Lab připravil pro festival Dvořákova Praha videoklip
k Symfonii č. 9 „Z Nového světa“. Projekt kombinuje klasickou hudbu se
současnou vizuální estetikou a má festivalu pomoci oslovit nové,
především mladší publikum.
Talkshow 7 pádů Honzy Dědka se v nabídce Televize Seznam objeví ve
čtvrtek večer, zatímco dříve se vysílala v úterý. Předcházet mu bude
seriál Chlapci a chlapi. Také na podzim vsadí Seznam na archivní českou
i zahraniční tvorbu. Odvysílá i seriály Plechová kavalérie, Nemocnice
na kraji města – nové osudy, Profesionálové nebo české
detektivní filmy.