Autor textu Kateřina Straková
Na vedoucí pozici v digitálním týmu pražské komunikační agentury Havas přichází Milica Petrik. Na starosti bude mít kromě vedení digitálního týmu také tvorbu digitálních strategií a kompletní klientský servis klientů Havas Digital Prague. „Chtěla bych vždy najít nejlepší a nejsnazší způsob, jak propojit naše nápady a přání klientů, a proměnit je v byznys. Mám k dispozici tým mladých nadšených lidí, kteří vědí, co dělají,“ říká Milica Petrik.

Milica Petrik působila předtím pět let v digitální agentuře Brandz Friendz, kde začínala jako projektová manažerka a vypracovala se až do vedení společnosti. Starala se zde především o chod firmy, klientský servis a dohlížela na rentabilitu hlavních projektů. K jejím předchozím klientům patřily značky Tesco, O2, Cinema City, Nestlé nebo Česká spořitelna.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Generální ředitel ČT varuje před chaotickými legislativními změnami a nestabilním financováním, které by podle něj mohly fungování televize
zásadně narušit. Domnívá se ale, že nezávislost ČT není ohrožena.
Produkční společnost Bionaut pracuje na pokračování seriálů Moloch pro
Canal+ a Záhadné případy pro TV Nova. Chystá také několik
nových filmů.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání povolila sloučení společností
TV Nova a O2 TV. O2 TV v důsledku fúze zanikne a její aktivity i závazky
převezme TV Nova, která zároveň provede změny ve své vlastnické a kapitálové struktuře.